Lucy 2014 / Napisy PL

Lucy /Scarlett Johansson/ mieszkająca na Tajwanie studentka zostaje namówiona przez swojego chłopaka do dostarczenia ważnej teczki pewnemu biznesmenowi. Zanim jeszcze dziewczyna zorientuje się w co została wplątana, stanie się zakładniczką bezwzględnego pana Janga (Choi Min Sik) na którego rozkaz do organizmu Lucy zostanie chirurgicznie wszyta paczka z silną syntetyczną substancją przypominającą narkotyk. Przypadkowo substancja chemiczna rzeczywiście przenika do organizmu Lucy. Pod jej wpływem ciało dziewczyny zaczyna podlegać niewyobrażalnym transformacjom, a najbardziej doświadcza tego mózg, którego potencjał zostaje uwolniony i osiąga zdumiewające, pozostające dotychczas jedynie w sferze hipotez możliwości... Z ogromną intensywnością zaczyna odczuwać wszystko, co znajduje się wokół niej

Pan Peabody i Sherman (2014) / Dubbing PL

Pan Peabody, najmądrzejszy pies na świecie, wychowuje swojego adoptowanego syna Shermana na grzecznego chłopca. Dzięki wehikułowi czasu przeżywają najróżniejsze przygody.

Sąsiedzi 2014 / Lektor PL

Małżeństwo mające małe dziecko natrafia na nieoczekiwane problemy z sąsiadującym obok studenckim bractwem.

Na skraju jutra (2014) / Lektor PL

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której rasa obcych, zwanych Mimikami (Mimics), przypuściła na Ziemię bezlitosny atak i rozpanoszyła niczym pszczeli rój, obracając w ruinę całe miasta i zostawiając za sobą miliony ludzkich ofiar. Żadna armia na świecie nie może dorównać szybkością, okrucieństwem czy pozorną zdolnością przewidywania przyszłości uzbrojonym po zęby wojownikom z kosmosu, jak również ich dowódcom, którzy wydają rozkazy telepatycznie. Jednak nadszedł czas, kiedy armie całego świata połączyły swoje siły, by stanąć do decydującej walki na śmierć i życie przeciwko napastnikom z kosmosu. Podpułkownik Bill Cage (Cruise), żołnierz, który jeszcze nigdy nie znalazł się w ogniu walki, zostaje bezceremonialnie zdegradowany i rzuconyPolska Szkocja
Polska Szkocja Filmy, Inne | Napisy PL
Wyś›wietleń: 290
Zobacz online
Spotkanie Polska - Szkocja w eliminacjach do Mistrzostw Europy, które odbyło sie 14 pazdziernika 2014 r.
Polska Niemcy
Polska Niemcy Filmy, Inne | Napisy PL
Wyś›wietleń: 301
Zobacz online
Spotkanie Polska - Niemcy w eliminacjach do Mistrzostw Europy, które odbyło sie 11 pazdziernika 2014 r.
FIFA World Cup 2014 - Ceremonia otwarcia
FIFA World Cup 2014 - Ceremonia otwarcia Filmy, Inne
Wyś›wietleń: 242
Zobacz online
Ceremonia otwarcia FIFA 2014 Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2014, w Brazylii.
Fifa 2014 Brazylia vs Chorwacja
Fifa 2014 Brazylia vs Chorwacja Filmy, Inne
Wyś›wietleń: 248
Zobacz online
Świetne widowisko na otwarcie mistrzostw świata stworzyli Brazylijczycy i Chorwaci. W czwartkowym spotkaniu było wszystko - piłkarskie dramaty, przebojowe akcje, błędy sędziego i bramki!
Ewa Chodakowska - Skalpel 2
Ewa Chodakowska - Skalpel 2 Filmy, Inne
Wyś›wietleń: 244
Zobacz online
Ewa Chodakowska - osobista trenerka fitness, stworzyła szereg programów treningowych, które mają za zadanie zrewolucjonizować nasze życie. Z uporem powtarza nam wszystkim, że piękne ciało to stan umysłu. Prowadzi poranne ćwiczenia w "Pytaniu na śniadanie" TVP2, organizuje WYJAZDY METAMORFOZY, motywuje, inspiruje, wspiera i zachęca do sprawdzenia na własnej skórze jak działają endorfiny! Od 2012 roku pomogła już niemal milionowi Polek.
Barbara Walters Her Story
Barbara Walters Her Story Filmy, Inne
Wyś›wietleń: 252
Zobacz online
Barbara Walters, bardzo znana amerykańska dziennikarka, występująca od 50 lat w telewizji, prowadząca własne show w którym gościła już setki gwiazd, polityków i wpływowych biznesmenów tym razem będzie odpowiadała na pytania innego dziennikarza. Opowie o dzieciństwie, swojej karierze, rodzinie i poglądach.
KSW 27: Mariusz Pudzianowski vs Oli Thompson
KSW 27: Mariusz Pudzianowski vs Oli Thompson Filmy, Inne
Wyś›wietleń: 262
Zobacz online
Federacja KSW przygotowała dla fanów 7 głównych pojedynków (w tym dwie walki wieczoru) oraz dwa starcia w dodatkowej karcie walk. Pikanterii z pewnością dodaje fakt, że nową areną walki będzie okrągła klatka. A w niej wystąpią niemal wszystkie, największe gwiazdy KSW: Mamed Chalidow, Mariusz Pudzianowski, Aslambek Saidow czy Karolina Kowalkiewicz.
KSW 27: Mamed Khalidov vs Maiquel Falcao
KSW 27: Mamed Khalidov vs Maiquel Falcao Filmy, Inne
Wyś›wietleń: 245
Zobacz online
Federacja KSW przygotowała dla fanów 7 głównych pojedynków (w tym dwie walki wieczoru) oraz dwa starcia w dodatkowej karcie walk. Pikanterii z pewnością dodaje fakt, że nową areną walki będzie okrągła klatka. A w niej wystąpią niemal wszystkie, największe gwiazdy KSW: Mamed Chalidow, Mariusz Pudzianowski, Aslambek Saidow czy Karolina Kowalkiewicz.
KSW 27 Cała Gala
KSW 27 Cała Gala Filmy, Inne
Wyś›wietleń: 309
Zobacz online
Federacja KSW przygotowała dla fanów 7 głównych pojedynków (w tym dwie walki wieczoru) oraz dwa starcia w dodatkowej karcie walk. Pikanterii z pewnością dodaje fakt, że nową areną walki będzie okrągła klatka. A w niej wystąpią niemal wszystkie, największe gwiazdy KSW: Mamed Chalidow, Mariusz Pudzianowski, Aslambek Saidow czy Karolina Kowalkiewicz.
KSW 26: Michał Materla vs Jay Silva
KSW 26: Michał Materla vs Jay Silva Filmy, Inne
Wyś›wietleń: 258
Zobacz online
Materla, posiadacz pasa KSW w wadze średniej, zmierzy się, już po raz trzeci z Jayem Silvą. Pierwszy pojedynek, który już przeszedł do historii polskiego MMA, wygrał szczecinianin, drugi padł łupem jego rywala z Ameryki, który w drugiej rundzie skończył pojedynek nokautem. Trzecia walka toczyć się będzie o pas w wadze do 84 kg. Materla łatwo go nie odda.
House of Versace
House of Versace Filmy, Inne
Wyś›wietleń: 247
Zobacz online
Film biograficzny o włoskiej projektantce mody Donatelli Versace, zarówno o jej ścieżce kariery jak i o życiu prywatnym. Produkcja oparta na bestselerze pt.
Enrique Iglesias - Full Concert - live @ Odyssey Arena (Belfast, 2007)
Enrique Iglesias - Full Concert - live @ Odyssey Arena (Belfast, 2007) Filmy, Inne | Oryginał
Wyś›wietleń: 237
Zobacz online
Koncert hiszpańskiego piosenkarza Enrique Iglesiasa, który muzyk zagrał w 2007 roku w Irlandii.
Truskawkowe oświadczenie
Truskawkowe oświadczenie Filmy, Inne | 1970 | Lektor
Wyś›wietleń: 245
Zobacz online
Simon dołącza do kampusowego ruchu protestanckiego, aby nawiązać stosunki towarzyskie z hipiskami. Gdy brutalna policja przerywa protest, Simon zaczyna myśleć o bardziej poważnych sprawach. Zaczyna się angażować w protesty przeciw wojnie w Wietnamie, brutalności policji i przeciw służbie wojskowej. Reżyser Stuart Hagmann, dostał za ten film nagrodę jury na festiwalu w Cannes w 1970 roku.
Act Like You Love Me
Act Like You Love Me Filmy, Inne | 2013
Wyś›wietleń: 236
Zobacz online
Film produkcji USA.
List

List

List Filmy, Inne | 1940 | Napisy PL
Wyś›wietleń: 305
Zobacz online
Przeniesiona na ekran przez Williama Wylera nowela Somerseta Maughama. Film opowiada o tragedii dwóch par małżeńskich. Żona bogatego właściciela plantacji zabija z zazdrości swego żonatego kochanka. Sąd nie może dowieść jej winy i morderczyni zostaje uniewinniona. Dręczona wyrzutami sumienia, poddaje się losowi i zostaje następnie zamordowana przez żonę kochanka...
Mike Mollo vs. Artur Szpilka
Mike Mollo vs. Artur Szpilka Filmy, Inne
Wyś›wietleń: 255
Zobacz online
Artur Szpilka (24 l., 15-0, 11 k.o.) na baseballowym stadionie w Chicago stoczył rewanżowy pojedynek z Mikiem Mollo Za pierwszym razem "Szpila" wygrał przez nokaut w 6. rundzie, chociaż był dwa razy na deskach.
Dwaj ludzie z szafą
Dwaj ludzie z szafą Filmy, Inne | 1958
Wyś›wietleń: 302
Zobacz online
Polański wspomina: "Pierwsze obrazy, jakie zarysowały się w mojej wyobraźni były irracjonalne: dwaj mężczyźni wyłaniają się z morza, taszcząc fortepian. Była to niedorzeczność, sytuacja absurdalna, w stylu naszych zwariowanych, szkolnych wygłupów. Poza dźwiganiem fortepianu mężczyźni nie robią nic nadzwyczajnego, próbują wejść do restauracji, wsiąść do tramwaju, wynająć pokój w hotelu. Są to osobnicy komiczni i nieszkodliwi, ale ich dziwne brzemię sprawia, że wszędzie są niepożądani i zewsząd przepędzani. Doszedłem do wniosku, że jedyny problem przedstawia sam fortepian: może wywołać niewłaściwe symboliczne skojarzenia - można by sądzić, że dwaj mężczyźni to artyści odrzuceni przez filistrów, podczas gdy ja miałem na myśli alienację bardziej ogólną. Zdecydowałem się na staroświecką szafę z lustrem, jaką można znaleźć w podrzędnych hotelach na całym świecie." Oglądając tę etiudę widzowie szybko zaczynają sobie uświadamiać, że tę historię o dwóch mężczyznach, wędrujących z szafą po mieście, ktoś im opowiada i prezentuje. Przede wszystkim ten ktoś rządzi spojrzeniem kamery. Kieruje nią na wybrane przez siebie wydarzenia i pokazuje je w sposób, jaki tylko jemu odpowiada. Wybiera sceny okrutne i szokujące, ale także liryczne i zabawne. Kilka razy porzuca nosicieli szafy, głównych bohaterów filmu, aby przyjrzeć się i z satysfakcją zarejestrować parę scen, które ich zupełnie nie dotyczą, ale z jakiegoś powodu budzą zainteresowanie jego - podglądacza rzeczywistości pokazywanej w filmie, np.: "przyjacielską" kradzież portfela na moście, zabiegi eleganta przed wejściem do hotelu, zabicie kota, pijaka bezskutecznie usiłującego wejść po schodach, brutalne morderstwo nad strumieniem. Spójrzcie, oto jak obok was toczy się życie - zdaje się mówić podglądacz z kamerą - nie dostrzegaliście tego dopóki ja wam tego nie pokazałem. Podglądactwo i groteskowe widzenie świata podobnie jak w "Morderstwie" i "Uśmiech zębiczny" naznaczyło także i ten film. Podobnie jak w "Morderstwie" również i tu występuje kolista struktura: reżyser posyła dwóch mężczyzn z powrotem tam skąd przyszli, do morza. Ponadto Polański zastosował tu jeszcze jeden chwyt: wyjątkowość i odmienność bohaterów jest widoczna tylko wtedy gdy ich zachowanie z kontrapunktowane zostanie brutalnym, okrutnym światem, w którym się znaleźli. Film ten zwrócił na Polańskiego uwagę i przyniósł mu szereg nagród na festiwalach.
Białe zwierzęta
Białe zwierzęta Filmy, Inne | 1960
Wyś›wietleń: 301
Zobacz online
Film ten zrealizowano systemem amatorskim w Doświadczalnym Zespole Filmowo-Telewizyjnym "EKRAN" w Warszawie, dzięki stypendium Ministra Kultury i Sztuki Ob. Tadeusza Galińskiego i specjalnej dotacji Komitetu Centralnego Związku Młodzieży Socjalistycznej.
Zarejestruj się
Reklama
Tutaj możesz umieścić reklamę


Osób online: