Lucy 2014 / Napisy PL

Lucy /Scarlett Johansson/ mieszkająca na Tajwanie studentka zostaje namówiona przez swojego chłopaka do dostarczenia ważnej teczki pewnemu biznesmenowi. Zanim jeszcze dziewczyna zorientuje się w co została wplątana, stanie się zakładniczką bezwzględnego pana Janga (Choi Min Sik) na którego rozkaz do organizmu Lucy zostanie chirurgicznie wszyta paczka z silną syntetyczną substancją przypominającą narkotyk. Przypadkowo substancja chemiczna rzeczywiście przenika do organizmu Lucy. Pod jej wpływem ciało dziewczyny zaczyna podlegać niewyobrażalnym transformacjom, a najbardziej doświadcza tego mózg, którego potencjał zostaje uwolniony i osiąga zdumiewające, pozostające dotychczas jedynie w sferze hipotez możliwości... Z ogromną intensywnością zaczyna odczuwać wszystko, co znajduje się wokół niej

Pan Peabody i Sherman (2014) / Dubbing PL

Pan Peabody, najmądrzejszy pies na świecie, wychowuje swojego adoptowanego syna Shermana na grzecznego chłopca. Dzięki wehikułowi czasu przeżywają najróżniejsze przygody.

Sąsiedzi 2014 / Lektor PL

Małżeństwo mające małe dziecko natrafia na nieoczekiwane problemy z sąsiadującym obok studenckim bractwem.

Na skraju jutra (2014) / Lektor PL

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której rasa obcych, zwanych Mimikami (Mimics), przypuściła na Ziemię bezlitosny atak i rozpanoszyła niczym pszczeli rój, obracając w ruinę całe miasta i zostawiając za sobą miliony ludzkich ofiar. Żadna armia na świecie nie może dorównać szybkością, okrucieństwem czy pozorną zdolnością przewidywania przyszłości uzbrojonym po zęby wojownikom z kosmosu, jak również ich dowódcom, którzy wydają rozkazy telepatycznie. Jednak nadszedł czas, kiedy armie całego świata połączyły swoje siły, by stanąć do decydującej walki na śmierć i życie przeciwko napastnikom z kosmosu. Podpułkownik Bill Cage (Cruise), żołnierz, który jeszcze nigdy nie znalazł się w ogniu walki, zostaje bezceremonialnie zdegradowany i rzuconyDinosaur Island
Dinosaur Island Filmy, Przygodowe | Oryginał
Wyś›wietleń: 267
Zobacz online
Bohaterem filmu jest Lucas - 13-letni chłopiec, który wraz z wycieczką odbywa lot nad oceanem. Po gwałtownej burzy i tajemniczym rozbłysku światła chłopiec budzi się na wyspie, którą zamieszkują prehistoryczne zwierzęta. Na miejscu spotyka dziewczynę, której wcześniej przydarzyło się coś podobnego.
Kryształowe czaszki
Kryształowe czaszki Filmy, Przygodowe | Lektor
Wyś›wietleń: 249
Zobacz online
Ziemi grozi zagłada z powodu czarnej dziury, która pojawiła się w Układzie Słonecznym. Garstka wybrańców przygotowuje się do opuszczenia planety na pokładzie skonstruowanego w pośpiechu pojazdu kosmicznego. Los miliardów pozostałych mieszkańców wydaje być przesądzony. Ludzie szukają szansy na ocalenie. Niespodziewanie okazuje się, że dwanaście magicznych czaszek, ukrytych w ruinach pradawnej świątyni Majów, może uratować świat przed apokalipsą.
Earth to Echo
Earth to Echo Filmy, Przygodowe | 2014
Wyś›wietleń: 315
Zobacz online
Grupa przyjaciół prowadzi śledztwo dotyczące dziwnych wiadomości, które otrzymują od czasu rozpoczęcia budowy w sąsiedztwie.
Żelazny rycerz II
Żelazny rycerz II Filmy, Przygodowe | 2014 | Napisy PL
Wyś›wietleń: 253
Zobacz online
Akcja filmu skupia się wokół mężczyzny, który przeżył oblężenie zamku Rochester. Teraz walczy by ocalić swoich bliskich przed najazdem Celtów.
Markiza Angelika
Markiza Angelika Filmy, Przygodowe | 2013 | Lektor
Wyś›wietleń: 300
Zobacz online
Francja, druga połowa XVII wieku. Piękna i młoda Angelika zgodnie z wolą ojca musi poślubić znacznie starszego od siebie hrabiego Joffreya de Peyrac, zwanego z racji charakterystycznej ułomności Wielkim Kulawcem z Langwedocji. Czas sprawia, że początkowo nieufna dziewczyna przekonuje się do uczuć mężczyzny, z którym związał ją los. Gdy mający ochotę zawładnąć ogromnym majątkiem hrabiego de Peyrac król Ludwik XIV oskarża go o herezję, Angelika zrobi wszystko, by uratować męża przed śmiercią.
Sekcja Alfa
Sekcja Alfa Filmy, Przygodowe | 1999 | Lektor
Wyś›wietleń: 237
Zobacz online
Tytułowa Sekcja Alfa jest jedną z części CIA. Jej agenci postanawiają zlikwidować popularnego dziennikarza telewizyjnego, który ich zdaniem nadmiernie interesuje się okolicznościami zamachu na wysokiego oficera marynarki. Zabójstwa dokonać ma młoda, ale wykwalifikowana agentka, która jednak odmawia wykonania zadania.
7 gwanggu
7 gwanggu Filmy, Przygodowe | 2011 | Napisy PL
Wyś›wietleń: 268
Zobacz online
Thriller science-fiction Sector 7 w reżyseri Kim Ji-hoon, to opowieść o załodze platformy wiertniczej, która stawia czoła obcej, monstrualnej formie życia prosto z morskich otchłani.
Gwiezdne wrota: Dzieci Bogów
Gwiezdne wrota: Dzieci Bogów Filmy, Przygodowe | 1997 | Napisy PL
Wyś›wietleń: 238
Zobacz online
Rok po pierwszym użyciu Gwiezdnych Wrót portal otwiera się ponownie. Dochodzi do ataku na stacjonujących w pobliżu żołnierzy.
Tajemnica Arki Noego
Tajemnica Arki Noego Filmy, Przygodowe | 2011 | Lektor
Wyś›wietleń: 238
Zobacz online
Specjalista z zakresu historii sztuki Robert Kästner (Stephan Luca) pewnego dnia znajduje zaginiony, owiany tajemnicą relikt o nazwie "Oko Boga". Posiadający nadprzyrodzone zdolności artefakt obdarza swoich właścicieli potężną mocą. Niezwykły przedmiot stanowi także ogromne zagrożenie - sprowadza śmiertelnie niebezpieczne choroby. Kästner musi zmierzyć się z zagrożeniem, aby ocalić nie tylko siebie, lecz także całą ludzkość.
Riese

Riese

Riese Filmy, Przygodowe
Wyś›wietleń: 247
Zobacz online
Inspirowany znanym mini-serialem film sci-Fi, okraszony ciekawą fabułą i mroczną atmosferą "fantasy dark". Bohaterka filmu; Riese (Christine Chatelain) razem ze swoim wiernym towarzyszem, wilkiem Fenrirem, przemierza targaną wojną krainę zwaną Eleysią. Ścigają ją zabójcy wysłani przez tajemniczą religijną sektę...
Against the Wild
Against the Wild Filmy, Przygodowe | 2013 | Oryginał
Wyś›wietleń: 234
Zobacz online
Dwoje dzieci oraz pies, których samolot się rozbił, zostają zmuszeni do walki o przetrwanie w otaczającej ich dziczy.
Niesamowite przygody barona Münchhausena
Niesamowite przygody barona Münchhausena Filmy, Przygodowe | 2012 | Lektor
Wyś›wietleń: 230
Zobacz online
Baron von Münchhausen podróżuje po kraju, zarabiając na życie opowiadaniem niesamowitych historii. Któregoś dnia spotyka dziewczynkę, Friedę, która twierdzi, że jest on jej ojcem. Choć baron nie wierzy Friedzie, w geście dobroci postanawia jechać z nią do Rosji, by pomóc jej odnaleźć matkę.
Trójkąt Bermudzki na Morzu Północnym
Trójkąt Bermudzki na Morzu Północnym Filmy, Przygodowe | 2011 | Lektor
Wyś›wietleń: 231
Zobacz online
Trójkąt Bermudzki na Morzu Północnym zabiera widzów do świata, gdzie nic nie jest oczywiste. Bohaterowie stoczą walkę o przetrwanie. Zagrożenie niesie ze sobą globalne ocieplenie spowodowane emisją dwutlenku węgla. Niebezpieczne stają się również próby umieszczenia go pod dnem Morza Północnego. Jak się okazuje, w czasach zmian klimatycznych i ustalania trendu na wzbogacanie się, jest to atrakcyjny biznes. Ale, czy jest on bezpieczny?
Ucieczka jeńców
Ucieczka jeńców Filmy, Przygodowe | 1986 | Lektor
Wyś›wietleń: 254
Zobacz online
Żołnierz od zadań specjalnych musi odnaleźć i uwolnić przetrzymywanych jeńców.
Posterunek w Lang Mei
Posterunek w Lang Mei Filmy, Przygodowe | 1989 | Lektor
Wyś›wietleń: 304
Zobacz online
Garstka żołnierzy, opuszczonych przez swoją ojczyznę, otoczonych zewsząd przez bezwzględnych wrogów może przezyć tylko dzięki nieustępliwości i odwadze. Jednak fakt pozostawienia ich przez dowództwo na łasce losu wywiera trwałe piętno na psychice młodych ludzi, których ideały gwałtownie legły w gruzach.
Zorro

Zorro

Zorro Filmy, Przygodowe | 1975 | Napisy PL
Wyś›wietleń: 302
Zobacz online
Kolejny film, w którym pojawia się dzielny bohater z czarną opaską na twarzy. Tym razem Don Diego jest nowo wybranym gubernatorem, który spotyka się na każdym kroku z korupcją i bezprawiem swoich urzędników. Nie mogąc ukrócić przestępczej działalności legalnymi środkami - przywdziewa strój Zorro i zaczyna z powodzeniem zwalczać zło, bardziej radykalnymi metodami... W rolę tytułową wcielił się z brawurą sam Alain Delon, a jego głównego przeciwnika, demonicznego pułkownika Huerta gra aktor angielski Stanley Baker
Ląd, o którym zapomniał czas
Ląd, o którym zapomniał czas Filmy, Przygodowe | 1975 | Lektor
Wyś›wietleń: 272
Zobacz online
W czasie pierwszej wojny światowej brytyjski frachtowiec zostaje staranowany i zatopiony przez niemiecki okręt podwodny. Paru członków załogi zdołało się uratować i opanowało U-Boota. Potem znowu niemieckim marynarzom udaje się przejąć władzę na okręcie. W końcu dochodzi do zawieszenia broni i wówczas okręt dostaje się pod wpływ potężnego prądu, a właściwie podziemnej rzeki, która wynosi ich do zapomnianej krainy.
Trzej Muszkieterowie
Trzej Muszkieterowie Filmy, Przygodowe | Napisy PL
Wyś›wietleń: 244
Zobacz online
Młody D'Artagnan przybywa do Paryża, aby stać się Królewskim Muszkieterem. Właśnie tam spotyka swoich późniejszych przyjaciół Atosa, Portosa i Aramisa. A hasło: "Jeden za wszystkich - wszyscy za jednego" staje się ich mottem podczas przygód które wspólnie przeżywają.
Zarejestruj się
Reklama
Tutaj możesz umieścić reklamę


Osób online: