Lucy 2014 / Napisy PL

Lucy /Scarlett Johansson/ mieszkająca na Tajwanie studentka zostaje namówiona przez swojego chłopaka do dostarczenia ważnej teczki pewnemu biznesmenowi. Zanim jeszcze dziewczyna zorientuje się w co została wplątana, stanie się zakładniczką bezwzględnego pana Janga (Choi Min Sik) na którego rozkaz do organizmu Lucy zostanie chirurgicznie wszyta paczka z silną syntetyczną substancją przypominającą narkotyk. Przypadkowo substancja chemiczna rzeczywiście przenika do organizmu Lucy. Pod jej wpływem ciało dziewczyny zaczyna podlegać niewyobrażalnym transformacjom, a najbardziej doświadcza tego mózg, którego potencjał zostaje uwolniony i osiąga zdumiewające, pozostające dotychczas jedynie w sferze hipotez możliwości... Z ogromną intensywnością zaczyna odczuwać wszystko, co znajduje się wokół niej

Pan Peabody i Sherman (2014) / Dubbing PL

Pan Peabody, najmądrzejszy pies na świecie, wychowuje swojego adoptowanego syna Shermana na grzecznego chłopca. Dzięki wehikułowi czasu przeżywają najróżniejsze przygody.

Sąsiedzi 2014 / Lektor PL

Małżeństwo mające małe dziecko natrafia na nieoczekiwane problemy z sąsiadującym obok studenckim bractwem.

Na skraju jutra (2014) / Lektor PL

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której rasa obcych, zwanych Mimikami (Mimics), przypuściła na Ziemię bezlitosny atak i rozpanoszyła niczym pszczeli rój, obracając w ruinę całe miasta i zostawiając za sobą miliony ludzkich ofiar. Żadna armia na świecie nie może dorównać szybkością, okrucieństwem czy pozorną zdolnością przewidywania przyszłości uzbrojonym po zęby wojownikom z kosmosu, jak również ich dowódcom, którzy wydają rozkazy telepatycznie. Jednak nadszedł czas, kiedy armie całego świata połączyły swoje siły, by stanąć do decydującej walki na śmierć i życie przeciwko napastnikom z kosmosu. Podpułkownik Bill Cage (Cruise), żołnierz, który jeszcze nigdy nie znalazł się w ogniu walki, zostaje bezceremonialnie zdegradowany i rzuconyLouder Than Words
Louder Than Words Filmy, Dramat | 2013 | Lektor
Wyś›wietleń: 8235
Zobacz online
Po śmierci córeczki małżeństwo próbuje założyć nowoczesny szpital dziecięcy, który udzielałby wsparcia terapeutycznego również rodzicom zmagającym się ze stratą.
After the Fall
After the Fall Filmy, Dramat
Wyś›wietleń: 3250
Zobacz online
Sprawy mają się gorzej dla Scanlina, niż on sam przyznaje. Stracił pracę w agencji ubezpieczeniowej, ponieważ niedostatecznie utrudniał klientom otrzymanie odszkodowań. Rodzina nie ma o niczym pojęcia. Bank doprowadza Scanlina do bankructwa, nie okazując zrozumienia, kiedy ten spóźnia się ze spłatą kredytu hipotecznego. Podobnie jak wielu Amerykanów Scanlin odczuwa ogromną presję finansową. Konieczność przetrwania kieruje go na drogę przestępstwa. Wkrótce Scanlin odkrywa, że światem rządzą podwójne standardy.
Arkadia

Arkadia

Arkadia Filmy, Dramat | 2012 | Lektor
Wyś›wietleń: 3015
Zobacz online
Tom wyrusza z córką w podróż do Kalifornii. Obiecuje, że dołączy do nich matka. Z czasem do dziewczyny dociera prawda o rozpadzie rodziny.
Return To Zero
Return To Zero Filmy, Dramat | 2014
Wyś›wietleń: 3033
Zobacz online
Maggie i Aaron kochają się nad życie. Para oczekuje właśnie narodzin swojego pierwszego dziecka. Niestety, kilka tygodni przed rozwiązaniem okazuje się, że ich synek jest martwy. Małżeństwo nie może pogodzić się ze stratą. Mąż i żona oddalają się od siebie, a ich związek wisi na krawędzi.
Magia muzyki
Magia muzyki Filmy, Dramat | 1991 | Lektor
Wyś›wietleń: 2851
Zobacz online
Jack Cabe przyjeżdża do prowincjonalnego miasteczka, aby zająć posadę nauczyciela muzyki w ośrodku wychowawczym dla chłopców. Już po kilku chwilach spędzonych w miejscowym barze pokazuje swój temperament i wdaje się w niegroźną bójkę z miejscowym szeryfem. Nauczanie Cabe'owi idzie wyjątkowo dobrze. Używa niekonwencjonalnych metod, które jak się okazuje, działają bardzo dobrze i już po kilku dniach Jack zaczyna dogadywać się z chłopcami. Dodatkowo udało mu się w swoich podopiecznych zaszczepić miłość do rock and roll'a, co nie spodobało się dyrektorowi ośrodka. Sytuacja pogarsza się, gdy okazuje się, że Jack jest zamieszany w morderstwo...
Dolphin Tale 2
Dolphin Tale 2 Filmy, Dramat | 2014 | Lektor
Wyś›wietleń: 2847
Zobacz online
W szpitalu Clearwater Marine umiera delfin. Grupa pracowników poszukuje jego następcy, aby zapewnić towarzystwo popularnemu ssakowi, Winterowi.
The Good Lie
The Good Lie Filmy, Dramat | 2014
Wyś›wietleń: 777
Zobacz online
Młody uchodźca z ogarniętego wojną domową Sudanu wygrywa na loterii wyjazd do Ameryki.
Lap Dance
Lap Dance Filmy, Dramat | 2014
Wyś›wietleń: 810
Zobacz online
Obiecujący scenarzysta i aspirująca aktorka podróżują do Los Angeles, by spełnić marzenia. Ich plany się komplikują, kiedy Monica odkrywa, że ojciec ma raka.
Transit

Transit

Transit Filmy, Dramat | 2008 | Lektor
Wyś›wietleń: 731
Zobacz online
Jest specjalistą. Potrafi ukraść wszystko. Bohater filmu, młody Latynos, pracuje dla szajki zajmującej kradzieżą samochodów i handlem narkotyków. Santiago szybko zyskuje szacunek swojego szefa Ricardo.
Powrót do Streetsville
Powrót do Streetsville Filmy, Dramat | Lektor
Wyś›wietleń: 773
Zobacz online
Melody odnosi sukcesy w pracy, często kosztem życia prywatnego. Pewnego dnia szef wysyła ją służbowo do miasteczka, w którym dorastała. Jej zadaniem jest przekonanie mieszkańców, że budowa nowego hipermarketu będzie korzystna dla lokalnej społeczności. Sytuację komplikuje tajemnicze zaklęcie, które sprawia, że Melody budzi się w równoległej rzeczywistości - jest żoną swojej licealnej miłości i nigdy nie wyjechała z rodzinnego miasteczka. Telewizyjny dramat familijny z wątkiem romantycznym i szczyptą magii - swoista wariacja na temat znany z
Mary Is Happy, Mary Is Happy
Mary Is Happy, Mary Is Happy Filmy, Dramat | 2013
Wyś›wietleń: 752
Zobacz online
Komedia twitterowa, powstała na podstawie 410 twittów tajskiej nastolatki Mary, pokazuje 5 miesięcy z życia tytułowej dziewczyny. Wizja zaprezentowana przez reżysera jest wprost cudowna i uwodzi od pierwszej minuty. Nawapol Thamrongrattanarit wprowadza nas w świat bohaterki; ukazuje jej marzenia, zabawne sytuacje w których bierze udział, ale też osobiste tragedie i miłosne zawody, nie stroniąc od groteski, czarnego humoru, oraz melancholii. Jest to szczera, zachwycająca urokiem i spontanicznością historia z życia wzięta, która bawi i uczy (niektóre twitty to prawdziwe filozoficzne perełki), uwodzi obecną w każdym ujęciu młodzieńczą energią, uświadamia, że ktoś na drugim krańcu świata ma takie same myśli, takie same problemy, takie same doświadczenia.
I'll Follow You Down
I'll Follow You Down Filmy, Dramat | 2013
Wyś›wietleń: 724
Zobacz online
Młody naukowiec znika bez śladu na służbowym wyjeździe. Lata później jego syn odkrywa sekret, który wiąże się z tajemniczym zaginięciem ojca.
Zanim zniknę
Zanim zniknę Filmy, Dramat | Oryginał
Wyś›wietleń: 751
Zobacz online
Do Richiego odzywa się siostra, z którą nie utrzymywał kontaktu, prosząca go o opiekę nad swoją jedenastoletnią córka, Sophie.
Still Alice
Still Alice Filmy, Dramat | 2014
Wyś›wietleń: 768
Zobacz online
Pani profesor odkrywa, że
La Religieuse
La Religieuse Filmy, Dramat | 2013 | Lektor
Wyś›wietleń: 724
Zobacz online
Francja, lata 70. XVIII wieku. Młoda szlachcianka, Suzanne Simonin (Pauline Etienne), na przekór swojej woli zostaje wysłana przez rodziców do klasztoru. Dziewczyna otwarcie buntuje się przeciwko życiu za klasztornymi murami. Znajduje jednak zrozumienie u współczującej matki przełożonej, lecz gdy ta umiera, jej następczyni, okrutna siostra Christine (Louise Bourgoin), traktuje Suzanne z nieskrywaną wrogością. Wkrótce młoda zakonnica pada ofiarą przemocy psychicznej i fizycznej. Odrzucona przez pozostałe siostry podejmuje starania o przeniesienie do stanu świeckiego.
Die Quellen des Lebens
Die Quellen des Lebens Filmy, Dramat | 2013 | Lektor
Wyś›wietleń: 729
Zobacz online
Dzieje trzech pokoleń niemieckiej rodziny, od powrotu wojennego jeńca z radzieckiej niewoli w 1949 r. i problemów z przystosowaniem się do powojennej rzeczywistości, do uczestnictwa w cudzie gospodarczym na przykładzie fabryki, produkującej popularne krasnale ogrodowe.
Miss Meadows
Miss Meadows Filmy, Dramat | 2014 | Oryginał
Wyś›wietleń: 780
Zobacz online
Nauczycielka szkoły podstawowej, z pozoru słodka i troskliwa, nocami wymierza sprawiedliwość, nie przebierając w środkach.
Niesamowicie prawdziwa historia dwóch zakochanych dziewczyn
Niesamowicie prawdziwa historia dwóch zakochanych dziewczyn Filmy, Dramat | 1995 | Oryginał
Wyś›wietleń: 750
Zobacz online
Filmowy debiut Marii Maggenti mówi o wzruszającej i komicznej historii pierwszej miłości między dwiema dziewczynami w ich ostatnim roku szkoły średniej. Randy (Laurel Holloman) mieszka ze swymi dwiema ciotkami-lesbijkami, a po szkole dorabia pracując na stacji benzynowej. Evie (Nicole Ari Parker) jest uważana za najładniejszą i najelegantszą dziewczynę w szkole. Pewnego dnia przekonana, że coś niedobrego dzieje się z jej Land Roverem, zajeżdża na stację. Dziewczyny nawiązują przyjaźń, która przekształca się w zabawny romans. Korzystając z okazji, iż matka Evie wyjeżdża w podróż służbową - postanawiają spotkać się w jej domku...
Zarejestruj się
Reklama
Tutaj możesz umieścić reklamę


Osób online: