Lucy 2014 / Napisy PL

Lucy /Scarlett Johansson/ mieszkająca na Tajwanie studentka zostaje namówiona przez swojego chłopaka do dostarczenia ważnej teczki pewnemu biznesmenowi. Zanim jeszcze dziewczyna zorientuje się w co została wplątana, stanie się zakładniczką bezwzględnego pana Janga (Choi Min Sik) na którego rozkaz do organizmu Lucy zostanie chirurgicznie wszyta paczka z silną syntetyczną substancją przypominającą narkotyk. Przypadkowo substancja chemiczna rzeczywiście przenika do organizmu Lucy. Pod jej wpływem ciało dziewczyny zaczyna podlegać niewyobrażalnym transformacjom, a najbardziej doświadcza tego mózg, którego potencjał zostaje uwolniony i osiąga zdumiewające, pozostające dotychczas jedynie w sferze hipotez możliwości... Z ogromną intensywnością zaczyna odczuwać wszystko, co znajduje się wokół niej

Pan Peabody i Sherman (2014) / Dubbing PL

Pan Peabody, najmądrzejszy pies na świecie, wychowuje swojego adoptowanego syna Shermana na grzecznego chłopca. Dzięki wehikułowi czasu przeżywają najróżniejsze przygody.

Sąsiedzi 2014 / Lektor PL

Małżeństwo mające małe dziecko natrafia na nieoczekiwane problemy z sąsiadującym obok studenckim bractwem.

Na skraju jutra (2014) / Lektor PL

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której rasa obcych, zwanych Mimikami (Mimics), przypuściła na Ziemię bezlitosny atak i rozpanoszyła niczym pszczeli rój, obracając w ruinę całe miasta i zostawiając za sobą miliony ludzkich ofiar. Żadna armia na świecie nie może dorównać szybkością, okrucieństwem czy pozorną zdolnością przewidywania przyszłości uzbrojonym po zęby wojownikom z kosmosu, jak również ich dowódcom, którzy wydają rozkazy telepatycznie. Jednak nadszedł czas, kiedy armie całego świata połączyły swoje siły, by stanąć do decydującej walki na śmierć i życie przeciwko napastnikom z kosmosu. Podpułkownik Bill Cage (Cruise), żołnierz, który jeszcze nigdy nie znalazł się w ogniu walki, zostaje bezceremonialnie zdegradowany i rzuconyPrzeznaczenie
Przeznaczenie Filmy, Science Fiction | 2014 | Lektor
Wyś›wietleń: 652
Zobacz online
Tajna rządowa agencja podróży w czasie, mając na celu zapobieganie przyszłym zbrodniom, wysyła szpiega, by uchwycił przestępcę.
Alien Dawn
Alien Dawn Filmy, Science Fiction | 2012
Wyś›wietleń: 675
Zobacz online
Ziemię atakują maszyny z kosmosu. Garstka ludzi, którym udało się uciec przed najeźdźcami, jednoczy siły. Stają do walki na śmierć i życie.
Zapomniany gatunek
Zapomniany gatunek Filmy, Science Fiction | 2003 | Lektor
Wyś›wietleń: 656
Zobacz online
Agent FBI Matt Pollack (Antonio Sabato Jr.) bada sprawę tajemniczej śmierci policjanta w tunelu. Ciało nieszczęśnika zostało rozszarpane i pozbawione kończyn. Mężczyzna zwraca się z prośbą o pomoc do entomolog, Emily Foster (Angie Everhart), która na podstawie obrażeń identyfikuje sprawcę. Napastnikiem musiał być olbrzymi bezkręgowiec. Tymczasem lokalny przedsiębiorca, głuchy na ostrzeżenia, otwiera nowy tunel metra biegnący pod masywem górskim. Wszyscy goście jadący dziewiczym kursem zostają zamordowani i pożarci. Matt i Emily wraz z odziałem SWAT schodzą w sieć podziemnych tuneli, by zbadać zagrożenie. Okazuje się, że muszą stawić czoło kolonii prehistorycznych insektów.
Autómata
Autómata Filmy, Science Fiction | 2014 | Napisy PL
Wyś›wietleń: 667
Zobacz online
Agent ubezpieczeniowy, Jacq Vaucan, prowadzi rutynowe dochodzenie w sprawie manipulowania robotem z Robotics Corporation.
Lost Time
Lost Time Filmy, Science Fiction | 2014 | Oryginał
Wyś›wietleń: 654
Zobacz online
Valerie wraca wraz z siostrą od lekarza, który przekazał im fatalne wieści. Po drodze zatrzymują się przy opuszczonym zajeździe. Nieoczekiwanie oślepia ich tajemnicze światło, a gdy Valerie budzi się 12 godzin później, zauważa, że jej siostra zniknęła bez śladu.
Coherence
Coherence Filmy, Science Fiction | 2013 | Napisy PL
Wyś›wietleń: 638
Zobacz online
W nocy, kiedy Ziemię mija kometa, grupa przyjaciół decyduje się spędzić wspólnie czas i obserwować rozwój wydarzeń.
The Signal
The Signal Filmy, Science Fiction | 2014 | Napisy PL
Wyś›wietleń: 649
Zobacz online
Nick (Brenton Thwaites) i Jonah (Beau Knapp) zaczynają swój pierwszy rok na MIT, a w wolnych chwilach zajmują się hakerstwem. Pewnego dnia Nick wraz ze swoją dziewczyną - Haley (Olivia Cook) i najlepszym przyjacielem decyduje się odnaleźć rywalizującego z nim komputerowcem o pseudonimie Nomad. Kiedy odnajdują hakera, dochodzi do przerażającej konfrontacji...
Tożsamość mordercy
Tożsamość mordercy Filmy, Science Fiction | 2003 | Lektor
Wyś›wietleń: 669
Zobacz online
Paul Kane (Alec Baldwin) budzi się w prywatnym szpitalu ... Niestety nic nie pamięta, lekarze wyjaśniaja mu, ze uczestniczył w wypadku lotniczym, w którym zginęła tragicznie żona i jego dwie córki. Tymczasem Paul przypomina sobie jak przez mgłę dziwne wydarzenia m.in rządowe biuro, zamach na francuskiego dygnitarza itd. Z pomocą przychodzi mu jego dawny współpracownik Reed, który wyjasnia mu, że tak naprawdę Kane jest zawodowym mordercą i wkrótce dostanie nowe zadanie.
Everywhen
Everywhen Filmy, Science Fiction | 2013
Wyś›wietleń: 649
Zobacz online
Rok 2077, z powierzchni Ziemi znikają ludzie. Wysłany do alternatywnego świata nastolatek odkrywa, że jego 5-letni brat zamierza popełnić samobójstwo.
The Forbidden Dimensions
The Forbidden Dimensions Filmy, Science Fiction | 2013 | Oryginał
Wyś›wietleń: 646
Zobacz online
Jack urodził się w 1980 roku podczas zaćmienia. Mając 18 lat dowiaduje się, że ma możliwość podróży w przyszłość i przenosi się do rzeczywistości roku 2035, gdzie społeczeństwo zostało zniszczone przez psychopatycznych lekarzy. Jack musi teraz wrócić do 1998 roku, żeby ocalić planetę.
Slipstream
Slipstream Filmy, Science Fiction | 2005 | Oryginał
Wyś›wietleń: 633
Zobacz online
Pewien naukowiec planuje napad na bank z użyciem swojego najnowszego wynalazku gadżetu przenoszącego użytkownika w przeszłość o 10 minut. Wszystko idzie zgodnie z planem dopóki naukowiec nie spotyka grupy złodziei planujących swój skok w tym samym dniu.
Closer

Closer

Closer Filmy, Science Fiction | 2013
Wyś›wietleń: 672
Zobacz online
Ziemi zagraża niebezpieczeństwo. Nieświadoma niczego młoda para planuje upojny weekend.
Burzowe tornado
Burzowe tornado Filmy, Science Fiction | 2013 | Lektor
Wyś›wietleń: 675
Zobacz online
Do Bostonu zbliża się tornado. Zjawiskiem jest zainteresowany jest były łowca burz Joe Randall (Paul Johansson). Obserwując wybrzeże, szybko pojmuje, że nie ma do czynienia ze zwykłym huraganem, lecz z fenomenem na niespotykaną skalę. Mieszkańcy Bostonu znajdują się w śmiertelnej pułapce.
Echo Dr.
Echo Dr. Filmy, Science Fiction | 2013
Wyś›wietleń: 630
Zobacz online
Nieudana próba porwania żony i dziecka skłania Mike'a do skorzystania z usług specjalnego strażnika, androida Della.
Survival Code
Survival Code Filmy, Science Fiction
Wyś›wietleń: 636
Zobacz online
Akcja filmu rozgrywa się w 2045 roku. Vic jest byłym zawodnikiem MMA, który zostaje zwerbowany przez Rząd. Niedługo po tym mężczyźnie zostaje powierzona pierwsza misja - ma ochraniać ziemie bogate w surowce, które chcą pozyskać przedstawiciele innych państw.
Gene-Fusion
Gene-Fusion Filmy, Science Fiction | 2011 | Oryginał
Wyś›wietleń: 616
Zobacz online
W 2310 'Gene Fusion' jest najbardziej popularnym sportem. W tej grze, trenerzy łączą cztery DNA zwierząt w jedno. Czterech nastolatków przygotowało spisek przeciwko całej planecie. Jest jedna osoba która może uratować planetę od zagłady.
Maszyna

Maszyna

Maszyna Filmy, Science Fiction | 2013 | Lektor
Wyś›wietleń: 624
Zobacz online
Dwóch programistów zakochuje się w dziele swojego życia - sztucznej inteligencji, która ma pomagać ludzkości. Niestety kod programu zostaje ukradziony i zmodyfikowany, by mógł posłużyć jako potężna broń.
Zapadlisko
Zapadlisko Filmy, Science Fiction | Lektor
Wyś›wietleń: 668
Zobacz online
Ogromne zapadlisko pochłania niemal całe miasteczko. Znajdujący się w pobliżu autobus szkolny zwisa na brzegu wyrwy i trzyma się jedynie na fragmencie zniszczonej kanalizacji. Jeden ruch może spowodować katastrofę, pojazd spadnie na dno przepaści. Wszyscy dorośli pasażerowie są ciężko ranni. Uczniowie są zdani wyłącznie na siebie w walce o przetrwanie. Młodzi ludzie mogą jedynie liczyć na pomoc sanitariuszki Joan Conroy (Gina Holden). Kobieta musi przezwyciężyć traumatyczne doświadczenia i uratować dzieci. Tym bardziej że wśród uczniów jest jej córka.
Zarejestruj się
Reklama
Tutaj możesz umieścić reklamę


Osób online: