Lucy 2014 / Napisy PL

Lucy /Scarlett Johansson/ mieszkająca na Tajwanie studentka zostaje namówiona przez swojego chłopaka do dostarczenia ważnej teczki pewnemu biznesmenowi. Zanim jeszcze dziewczyna zorientuje się w co została wplątana, stanie się zakładniczką bezwzględnego pana Janga (Choi Min Sik) na którego rozkaz do organizmu Lucy zostanie chirurgicznie wszyta paczka z silną syntetyczną substancją przypominającą narkotyk. Przypadkowo substancja chemiczna rzeczywiście przenika do organizmu Lucy. Pod jej wpływem ciało dziewczyny zaczyna podlegać niewyobrażalnym transformacjom, a najbardziej doświadcza tego mózg, którego potencjał zostaje uwolniony i osiąga zdumiewające, pozostające dotychczas jedynie w sferze hipotez możliwości... Z ogromną intensywnością zaczyna odczuwać wszystko, co znajduje się wokół niej

Pan Peabody i Sherman (2014) / Dubbing PL

Pan Peabody, najmądrzejszy pies na świecie, wychowuje swojego adoptowanego syna Shermana na grzecznego chłopca. Dzięki wehikułowi czasu przeżywają najróżniejsze przygody.

Sąsiedzi 2014 / Lektor PL

Małżeństwo mające małe dziecko natrafia na nieoczekiwane problemy z sąsiadującym obok studenckim bractwem.

Na skraju jutra (2014) / Lektor PL

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której rasa obcych, zwanych Mimikami (Mimics), przypuściła na Ziemię bezlitosny atak i rozpanoszyła niczym pszczeli rój, obracając w ruinę całe miasta i zostawiając za sobą miliony ludzkich ofiar. Żadna armia na świecie nie może dorównać szybkością, okrucieństwem czy pozorną zdolnością przewidywania przyszłości uzbrojonym po zęby wojownikom z kosmosu, jak również ich dowódcom, którzy wydają rozkazy telepatycznie. Jednak nadszedł czas, kiedy armie całego świata połączyły swoje siły, by stanąć do decydującej walki na śmierć i życie przeciwko napastnikom z kosmosu. Podpułkownik Bill Cage (Cruise), żołnierz, który jeszcze nigdy nie znalazł się w ogniu walki, zostaje bezceremonialnie zdegradowany i rzuconySector 4
Sector 4 Filmy, Wojenne | 2014
Wyś›wietleń: 280
Zobacz online
Podczas tajnej misji w sektorze 4, najbardziej niebezpiecznym miejscu na Bliskim Wschodzie, zespół oddziałów wojskowych, znany jako Black Knight został napadnięty i uwięziony. Z pomocą rządu USA, liderowi zespołu udaje się uciec z niewoli. Będąc na wolności nie zapomina jednak o swoich ludziach.
Kompania śmierci z Iwo Jimy
Kompania śmierci z Iwo Jimy Filmy, Wojenne | 1968 | Lektor
Wyś›wietleń: 231
Zobacz online
19.02.1945 r. wojska amerykańskie rozpoczęły inwazję na małą, skalistą, japońską wyspę Iwo Jima. Z uwagi na znajdujące się na wyspie lotniska i na planowana przez Amerykanów inwazję na główne wyspy japońskie, wyspa miała ogromne znaczenie strategiczne. Krwawe i zacięte walki trwały do 16.03.1945 roku i pochłonęły wiele ofiar. Film ten pokazuje dramat i piekło tamtych dni. Dla wielu Iwo Jima stała się piekłem, innym przyniosła zwycięstwo, ale też i ogrom śmierci.
Angel of the Skies
Angel of the Skies Filmy, Wojenne | 2013 | Oryginał
Wyś›wietleń: 235
Zobacz online
Kiedy Wielka Brytania próbuje odeprzeć inwazję niemiecką, młody pilot RAF, Kirk, poświęca rodzinę i przyszłość, przeciwstawiając się wrogowi.
Ridge War Z
Ridge War Z Filmy, Wojenne | 2013 | Oryginał
Wyś›wietleń: 259
Zobacz online
Weterani wojny pomiędzy ludźmi, a zombie opowiadają o swoich przeżyciach pisarzowi, który pracuje nad najnowszą powieścią. (release24.pl)
The Wipers Times
The Wipers Times Filmy, Wojenne | 2013 | Oryginał
Wyś›wietleń: 222
Zobacz online
Zachodni front I wojny światowej. Brytyjscy żołnierze znajdują w ruinach Ypres prasę drukarską i zaczynają wydawać satyryczny magazyn.
Bombowiec
Bombowiec Filmy, Wojenne | 2011 | Napisy PL
Wyś›wietleń: 258
Zobacz online
Podczas drugiej wojny światowej na terytorium okupowanym przez Niemców rozbija się radziecki samolot. Załodze udaje się uratować... Teraz muszą wypełnić rozkazy, wrócić do swoich i przeżyć.
Wybrzeże we krwi
Wybrzeże we krwi Filmy, Wojenne | 1967 | Lektor
Wyś›wietleń: 266
Zobacz online
II wojna światowa. Batalion amerykańskich żołnierzy ma odbić z rąk Japończyków wyspę na Pacyfiku. Dowódcy - kapitan MacDonald i sierżant Honeywell - posyłają w głąb wyspy kolejne oddziały. Japończycy w tym samym czasie szykują się do kontrataku. Nieustanne walki wyczerpują obie strony konfliktu - żołnierze wspominają swoje domy i tęsknią za rodzinami. Wojna trwa jednak nadal, a krwawe zmagania o wyspę kończą się wręcz zniszczeniem obu skonfliktowanych armii. Na polu walki zostają dwaj żołnierze, którym udało się przeżyć batalię...
Red Rose of Normandy
Red Rose of Normandy Filmy, Wojenne | 2011 | Napisy PL
Wyś›wietleń: 265
Zobacz online
Bohaterem filmu jest Klaus, niemiecki żołnierz walczący na froncie wschodnim podczas II wojny światowej. Po ciężkich walkach zostaje przeniesiony na Zachód do Normandii w przededniu inwazji aliantów.
Bohaterowie w Ardenach
Bohaterowie w Ardenach Filmy, Wojenne | 2009 | Lektor
Wyś›wietleń: 247
Zobacz online
Oparty na faktach film, ukazujący losy kilku Amerykanów walczyących z Niemcami w czasie II wojny światowej.
Desant na Drvar
Desant na Drvar Filmy, Wojenne | 1963
Wyś›wietleń: 248
Zobacz online
Wiosna 1944. Na specjalny rozkaz Hitlera niemiecki oddział w Belgradzie pod dowództwem generała Rendulicha organizuje akcję, która ma na celu rozbicie sztabu narodowo-wyzwoleńczej armii i schwytanie jej głównodowodzącego - Josipa Broza Tity. Okupanci są przekonani, że Tito i sztab główny znajdują się w bośniackim miasteczku Drvar - planują więc błyskawiczną akcję...
Dolina wilków: Irak
Dolina wilków: Irak Filmy, Wojenne | 2006 | Napisy PL
Wyś›wietleń: 241
Zobacz online
Akcja filmu toczy się w Iraku. Amerykańscy żołnierze mordują setki niewinnych ludzi i niszczą niewinnym ludziom wesela. Tych którzy przeżyli, Amerykanie porywają do wiezienia Abu Ghraib. Tam żydowski doktor wycina im części ciała, które potem sprzedawane są bogaczom w Nowym Jorku, Londynie i Tel-Avivie.
Na tyłach wroga 2
Na tyłach wroga 2 Filmy, Wojenne | 2012 | Lektor
Wyś›wietleń: 239
Zobacz online
Opowieść o elitarnej amerykańskiej jednostce spadochronowej, która pomaga francuskim partyzantom w czasie II wojny światowej.
Ostateczne rozwiązanie
Ostateczne rozwiązanie Filmy, Wojenne | 2001 | Lektor
Wyś›wietleń: 215
Zobacz online
Obraz opowiada autentyczną historię sekretnego spotkania przywódców faszystowskich Niemiec w 1942 roku w Wannsee, podczas którego ustalono oficjalny program rozwiązania "kwestii żydowskiej" - finalizowano plany totalnej eksterminacji Żydów.
Stalingrad
Stalingrad Filmy, Wojenne | 2013 | Lektor
Wyś›wietleń: 248
Zobacz online
Listopad 1942 roku, Stalingrad. Grupa rosyjskich żołnierzy zaciekle broni strategicznego budynku, stawiając opór bezwzględnej niemieckiej armii. Między nimi a mieszkającymi w zniszczonym mieście dwiema kobietami tworzą się bardzo silne więzi. Wokół toczy się najkrwawsza bitwa w historii ludzkości, która rani wszystkich. Dramat przeżywają żołnierze, cywile, ale również i niemieccy najeźdźcy. Lecz nawet w najstraszniejszej bitwie jest miejsce na miłość i nadzieję.
Karna kompania
Karna kompania Filmy, Wojenne | 1987 | Lektor
Wyś›wietleń: 262
Zobacz online
Pod koniec II Wojny Światowej niemiecka machina wojenna postanowiła zrobić użytek z więźniów i jeńców wypuszczonych z obozów. Zawieszono im wyroki tylko po to, by mogli zginąć w karnych kompaniach. Film opowiada historię jednego z plutonów takiej kompanii.
Bataan

Bataan

Bataan Filmy, Wojenne | 1943 | Lektor
Wyś›wietleń: 267
Zobacz online
II Wojna Światowa. Japonia właśnie dokonała inwazji na Filipiny. Armia amerykańska podejmuje desperacką akcję. Trzynastu żołnierzy otrzymuje zadanie wysadzenia mostu na półwyspie Bataan i niedopuszczenia do jego odbudowy przez Japończyków.
Oblężenie bazy Gloria
Oblężenie bazy Gloria Filmy, Wojenne | 1989 | Lektor
Wyś›wietleń: 221
Zobacz online
Wietnam, rok 1968. Trwa ofensywa Tet. Wietnamczycy złamali tymczasowe zawieszenie broni, zaskakując amerykańskie wojska. Sierżant Hafner i jego oddział zostają odcięci od sprzymierzonych jednostek. Według otrzymanych rozkazów mają obronić przed atakami Viet Congu mały, niewiele znaczący strategicznie posterunek. Wkrótce szturm wietnamskich oddziałów zmienia się w regularne oblężenie. Hafner i jego ludzie rozpoczynają desperacką walkę o życie.
Z piekła do zwycięstwa
Z piekła do zwycięstwa Filmy, Wojenne | 1979 | Lektor
Wyś›wietleń: 235
Zobacz online
Sierpień 1939 rok,Francja tuż przed wybuchem II Wojny Światowej.Szóstka przyjaciół różnej narodowości jedzących kolację w przytulnej knajpce,na wieśc o przygotowaniach Hitlera do wojny, przysięga spotkać się co roku w tym samym miejscu.Wkrótce wybuch wojny rozdziela przyjaciół,wysyłając ich na różne fronty.Czy wojenna zawierucha pozwoli im dochować przysięgi i za rok spotkają się ponownie w tym samym składzie?
Zarejestruj się
Reklama
Tutaj możesz umieścić reklamę


Osób online: