Lucy 2014 / Napisy PL

Lucy /Scarlett Johansson/ mieszkająca na Tajwanie studentka zostaje namówiona przez swojego chłopaka do dostarczenia ważnej teczki pewnemu biznesmenowi. Zanim jeszcze dziewczyna zorientuje się w co została wplątana, stanie się zakładniczką bezwzględnego pana Janga (Choi Min Sik) na którego rozkaz do organizmu Lucy zostanie chirurgicznie wszyta paczka z silną syntetyczną substancją przypominającą narkotyk. Przypadkowo substancja chemiczna rzeczywiście przenika do organizmu Lucy. Pod jej wpływem ciało dziewczyny zaczyna podlegać niewyobrażalnym transformacjom, a najbardziej doświadcza tego mózg, którego potencjał zostaje uwolniony i osiąga zdumiewające, pozostające dotychczas jedynie w sferze hipotez możliwości... Z ogromną intensywnością zaczyna odczuwać wszystko, co znajduje się wokół niej

Pan Peabody i Sherman (2014) / Dubbing PL

Pan Peabody, najmądrzejszy pies na świecie, wychowuje swojego adoptowanego syna Shermana na grzecznego chłopca. Dzięki wehikułowi czasu przeżywają najróżniejsze przygody.

Sąsiedzi 2014 / Lektor PL

Małżeństwo mające małe dziecko natrafia na nieoczekiwane problemy z sąsiadującym obok studenckim bractwem.

Na skraju jutra (2014) / Lektor PL

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której rasa obcych, zwanych Mimikami (Mimics), przypuściła na Ziemię bezlitosny atak i rozpanoszyła niczym pszczeli rój, obracając w ruinę całe miasta i zostawiając za sobą miliony ludzkich ofiar. Żadna armia na świecie nie może dorównać szybkością, okrucieństwem czy pozorną zdolnością przewidywania przyszłości uzbrojonym po zęby wojownikom z kosmosu, jak również ich dowódcom, którzy wydają rozkazy telepatycznie. Jednak nadszedł czas, kiedy armie całego świata połączyły swoje siły, by stanąć do decydującej walki na śmierć i życie przeciwko napastnikom z kosmosu. Podpułkownik Bill Cage (Cruise), żołnierz, który jeszcze nigdy nie znalazł się w ogniu walki, zostaje bezceremonialnie zdegradowany i rzuconyHidden Away
Hidden Away Filmy, Thriller | 2013 | Lektor
Wyś›wietleń: 2787
Zobacz online
Stephanie dziesięć lat temu uciekła wraz z córką od koszmaru przemocy domowej i pod zmienionym nazwiskiem zamieszkała w Palm Springs. Jako Alexandra Cole zaczęła nowe życie i razem z nastoletnią już Rachel odnalazły spokój i szczęście. Gdy przekonany o ich śmierci Andrew dkrywa podstęp, postanawia zemścić się na żonie. Pełen napięcia thriller telewizyjny, którego atutem jest gęstniejąca z każdą minutą atmosfera osaczenia i strachu.
Good People
Good People Filmy, Thriller | 2014
Wyś›wietleń: 751
Zobacz online
Tom i Anna kradną pieniądze znalezione u swojego sąsiada, po czym wpadają w poważne tarapaty.
Reclaim

Reclaim

Reclaim Filmy, Thriller | 2014
Wyś›wietleń: 759
Zobacz online
Steven (Ryan Phillippe) i Shannon (Rachelle Lefevre) po śmierci dziecka w wypadku samochodowym decydują się na adopcję. By ją sfinalizować, para wyjeżdża do Puerto Rico, gdzie czeka na nich osierocona 7-letnia Haitanka. Oczarowani pięknem wybrzeża oraz powodowani chęcią zbudowania więzi rodzinnych z dziewczynką, postanawiają przedłużyć pobyt. Idylla zmienia się w koszmar, gdy dziecko znika z hotelowego pokoju.
Felony

Felony

Felony Filmy, Thriller | 2013
Wyś›wietleń: 677
Zobacz online
Odznaczony policjant, Toohey, potraca po pijaku chlopca na rowerze. Kiedy wzywa karetke, zaprzecza swojemu udzialowi w zdarzeniu.
The Navigator
The Navigator Filmy, Thriller | 2013 | Oryginał
Wyś›wietleń: 712
Zobacz online
Podczas wakacji rodzina jedzie w kierunku wyznaczonego wcześniej miejsca wypoczynku. Nagle zbaczają z popularnej trasy, zachęceni skrótem wyznaczonym przez system nawigacji GPS. Wkrótce zorientują się, że coś jest nie tak, zabłądzili, znaleźli się z dala od cywilizacji, bez paliwa i możliwości wezwania pomocy.
Eliza Graves
Eliza Graves Filmy, Thriller | 2014 | Napisy PL
Wyś›wietleń: 730
Zobacz online
Do Stonehearst, zakładu dla obłąkanych, przybywa młody absolwent medycyny - Edward Newgate. Eliza Graves jest tam jedną z pacjentek.
Gość

Gość

Gość Filmy, Thriller | Oryginał
Wyś›wietleń: 666
Zobacz online
David to gość prawie idealny. Czarujący, wyjątkowo uczynny i zabójczo przystojny. Kiedy bez zapowiedzi pojawia się przed domem pewnej amerykańskiej rodziny z pożegnalną wiadomością od ich tragicznie zmarłego syna, a - jak twierdzi - jego przyjaciela z armii, pani Peterson przyjmuje go z radością. Zauroczeni osobą Davida Petersonowie szybko zaczynają traktować go jak członka rodziny. Wkrótce jednak w małym miasteczku dochodzi do serii niewyjaśnionych zniknięć. Nagle okazuje się, że David nie jest do końca tym, za kogo się podaje.
Big Driver
Big Driver Filmy, Thriller | 2014 | Oryginał
Wyś›wietleń: 719
Zobacz online
Zgwałcona pisarka postanawia zemścić się na swoim oprawcy.
These Final Hours
These Final Hours Filmy, Thriller | 2013 | Oryginał
Wyś›wietleń: 700
Zobacz online
W kierunku australijskiego wybrzeża pędzi kometa, więc ludzie mają kilka dni, aby nacieszyć się życiem. Szukający dzikiej imprezy James spotyka na swojej drodze Rose.
Decydujący skok
Decydujący skok Filmy, Thriller | 2007 | Lektor
Wyś›wietleń: 651
Zobacz online
Końcówka lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Gu jest niecnym niebezpiecznym przestępcą, który właśnie uciekł z więzienia gdzie odsiadywał wyrok dożywotniego pozbawienia wolności. Musi zorganizować ostatnią robotę dzięki której zgromadzi wystarczającą ilość środków, żeby opuścić kraj ze swoją kobietą Manouche. Pomimo tego, ze wszyscy policjanci Francji pracują nad tym, żeby zamknąć Gu za kratami, udaje mu sie perfekcyjnie zrealizować przestępczy plan. Jednakże intryga inspektora Blot'a powoduje, że członkowie grupy Gu uznają go za informatora policji. Naznaczony piętnem zdrajcy, Gu przekonuje się że lojalność szajki zanika w szybkim tempie. Szczęśliwie Manouche okazuje się być odważną kobietą, która bez względu na wszystko będzie dążyć do uratowania Gu i oczyszczenia jego imienia.
Honour

Honour

Honour Filmy, Thriller | 2014 | Napisy PL
Wyś›wietleń: 621
Zobacz online
Łowca nagród ochrania młodą kobietę, którą chce zabić rodzina, aby oczyścić się z hańby.
Jinn

Jinn

Jinn Filmy, Thriller | 2014 | Oryginał
Wyś›wietleń: 640
Zobacz online
Projektant samochodów cieszy się spokojnym życiem z żoną, Jasmine, do momentu, gdy otrzymuje tajemniczą wiadomość o nadchodzącym niebezpieczeństwie
Default

Default

Default Filmy, Thriller | 2014
Wyś›wietleń: 624
Zobacz online
Somalijczycy porywają prywatny samolot. Ich jedynym żądaniem jest, aby znajdujący się na pokładzie dziennikarz przeprowadził z nimi wywiad.
Pustynne piekło
Pustynne piekło Filmy, Thriller | Lektor
Wyś›wietleń: 641
Zobacz online
Paul jest biologiem zajmującym się badaniem afrykańskiej fauny. Na kolejną wyprawę do serca Czarnego Lądu zmuszony jest zabrać swoją dorastającą córkę Jo. Dla rozkapryszonej nastolatki
The Last Showing
The Last Showing Filmy, Thriller | 2014
Wyś›wietleń: 709
Zobacz online
Akcja filmu ma miejsce w kinie i opowiada historię dwojga młodych ludzi, którzy wbrew własnej woli, w wyniku manipulacji psychopatycznego operatora, stają się aktorami w filmie rejestrowanym przez kamery wideomonitoringu.
Wezwanie

Wezwanie

Wezwanie Filmy, Thriller | 2014 | Lektor
Wyś›wietleń: 669
Zobacz online
Hazel Micallef, bada sprawę morderstwa starszej kobiety. Trafia na trop seryjnego mordercy, którym kieruje wyższa idea.
Honeymoon
Honeymoon Filmy, Thriller | 2014
Wyś›wietleń: 653
Zobacz online
Młode małżeństwo jedzie na swój miesiąc miodowy do domku ukrytego w lesie. Podczas beztroskiego życia coś (lub ktoś) zaczyna zakłócać spokój zakochanych.
Dziennik zbrodni
Dziennik zbrodni Filmy, Thriller | 2006 | Lektor
Wyś›wietleń: 642
Zobacz online
Młoda dziewczyna imieniem Leung Wing-na pewnego dnia spotyka mężczyznę, który do złudzenia przypomina jej byłego chłopaka, który ją porzucił. Niebawem ta dwójka zaczyna się ze sobą spotykać i zamieszkują razem. Leung jednak zaczynają dręczyć halucynacje i coraz dziwniej się zachowuje, podobnie jak jej wybranek, który godzinami przesiaduje w jednym miejscu bez ruchu...
Zarejestruj się
Reklama
Tutaj możesz umieścić reklamę


Osób online: