Lucy 2014 / Napisy PL

Lucy /Scarlett Johansson/ mieszkająca na Tajwanie studentka zostaje namówiona przez swojego chłopaka do dostarczenia ważnej teczki pewnemu biznesmenowi. Zanim jeszcze dziewczyna zorientuje się w co została wplątana, stanie się zakładniczką bezwzględnego pana Janga (Choi Min Sik) na którego rozkaz do organizmu Lucy zostanie chirurgicznie wszyta paczka z silną syntetyczną substancją przypominającą narkotyk. Przypadkowo substancja chemiczna rzeczywiście przenika do organizmu Lucy. Pod jej wpływem ciało dziewczyny zaczyna podlegać niewyobrażalnym transformacjom, a najbardziej doświadcza tego mózg, którego potencjał zostaje uwolniony i osiąga zdumiewające, pozostające dotychczas jedynie w sferze hipotez możliwości... Z ogromną intensywnością zaczyna odczuwać wszystko, co znajduje się wokół niej

Pan Peabody i Sherman (2014) / Dubbing PL

Pan Peabody, najmądrzejszy pies na świecie, wychowuje swojego adoptowanego syna Shermana na grzecznego chłopca. Dzięki wehikułowi czasu przeżywają najróżniejsze przygody.

Sąsiedzi 2014 / Lektor PL

Małżeństwo mające małe dziecko natrafia na nieoczekiwane problemy z sąsiadującym obok studenckim bractwem.

Na skraju jutra (2014) / Lektor PL

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której rasa obcych, zwanych Mimikami (Mimics), przypuściła na Ziemię bezlitosny atak i rozpanoszyła niczym pszczeli rój, obracając w ruinę całe miasta i zostawiając za sobą miliony ludzkich ofiar. Żadna armia na świecie nie może dorównać szybkością, okrucieństwem czy pozorną zdolnością przewidywania przyszłości uzbrojonym po zęby wojownikom z kosmosu, jak również ich dowódcom, którzy wydają rozkazy telepatycznie. Jednak nadszedł czas, kiedy armie całego świata połączyły swoje siły, by stanąć do decydującej walki na śmierć i życie przeciwko napastnikom z kosmosu. Podpułkownik Bill Cage (Cruise), żołnierz, który jeszcze nigdy nie znalazł się w ogniu walki, zostaje bezceremonialnie zdegradowany i rzuconyWalka ADAMEK vs. SZPILKA
Walka ADAMEK vs. SZPILKA Filmy, TV
Wyś›wietleń: 732
Zobacz online
Artur Szpilka i Tomasz Adamek walczyli 8 listopada w Kraków Arena.
Andrzej Gołota vs Danell Nicholson
Andrzej Gołota vs Danell Nicholson Filmy, TV | Napisy PL
Wyś›wietleń: 747
Zobacz online
Legendarny polski pięściarz, Andrzej Gołota walką z Danellem Nicholsonem pożegnał się z kibicami i oficjalnie zakończył swoją karierę. Zakontraktowana na cztery rundy pokazowa walka spotkała się z ogromnym aplauzem fanów. Gołota długo nie opuszczał ringu, dziękując po walce kibicom za wsparcie, jakie towarzyszyło mu przez całą, niezwykle bogatą karierę.
Gala KSW 28
Gala KSW 28 Filmy, TV | Napisy PL
Wyś›wietleń: 778
Zobacz online
04.10.2014 Po 10 latach emocjonującej podróży po największych halach widowiskowych w naszym kraju zostało już tylko kilka nieodkrytych miejsc ,których pojawienie się na mapie KSW jest wręcz nieodzownym. Już 4 października federacja KSW zawita do stolicy polskiego MMA i miejsca gdzie rodzi się więcej wojowników niż gdziekolwiek indziej. To miasto to Szczecin.
Tomasz Adamek - Steve Cunningham
Tomasz Adamek - Steve Cunningham Filmy, TV
Wyś›wietleń: 709
Zobacz online
Walka rewanżowa Tomasza Adamka z Steve'em Cunninghamem z dnia 22.12.2012 w amerykańskim Bethlehem.
Władimir Kliczko vs David Haye
Władimir Kliczko vs David Haye Filmy, TV | Lektor
Wyś›wietleń: 725
Zobacz online
Na Ringu w Hamburgu po 4 latach głośnych utarczek słownych stanęli na przeciw siebie najwięksi bokserzy wagi ciężkiej. Absolutny nr 1 Władimir Kliczko (posiadacz WBO, IBF i IBO) podjął wyzwanie posiadacza pasa WBA Davida Haye.
Teatr TV - Złodziej w sutannie
Teatr TV - Złodziej w sutannie Filmy, TV | Lektor
Wyś›wietleń: 747
Zobacz online
Spektakl "Złodziej w sutannie" opowiada o brawurowej, tajnej akcji "uwolnienia" kopii obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej i o niezwykłej postaci księdza Józefa Wójcika, który wykradł go z klasztoru na Jasnej Górze. Z inicjatywy prymasa Wyszyńskiego obraz pielgrzymował po diecezjach w całym kraju. W 1966 roku komunistyczne władze "aresztowały" go i umieściły w klasztorze na Jasnej Górze. W ten sposób przez następnych sześć lat szlakiem nawiedzenia wędrowała jedynie pusta rama i świeca. Kiedy w 1972 r. symbole te miały dotrzeć do Radomia, ks. Józef Wójcik - młody wikariusz tamtejszej parafii "wykradł" obraz, by znalazł się on na uroczystościach radomskich. Udana akcja rozpoczęła ponowną peregrynację obrazu. Dzieło księdza Wójcika, walczącego o prawa wierzących w Polsce i prześladowanego przez PRL-owskie władze, nie miało precedensu i odegrało znaczącą rolę w historii polskiego Kościoła.
Mecz Towarzyski Polska - Niemcy
Mecz Towarzyski Polska - Niemcy Filmy, TV | Lektor
Wyś›wietleń: 731
Zobacz online
6 września na stadionie PGE Arena Gdańsk Polska i Niemcy zmierzą się w meczu towarzyskim. Od 1933 roku, kiedy "Biało-czerwoni" zagrali w Berlinie z reprezentacją III Rzeszy, albo zwyciężali niemieccy zawodnicy, którzy od końca lat 40. do początku lat 90. XX wieku występowali jako RFN, albo padał remis. Polscy kibice mają nadzieję, że podopieczni Franciszka Smudy po raz pierwszy w historii wygrają z "Czarno-czerwono-żółtymi". Ale będzie niezwykle trudne zadanie, bo piłkarze Joachima Löwa prezentują wyższe umiejętności niż Polacy.
Teatr Tv: Kasia z Heilbronnu
Teatr Tv: Kasia z Heilbronnu Filmy, TV | Napisy PL
Wyś›wietleń: 729
Zobacz online
Inscenizacja Jerzego Jarockiego wydobywa i podkreśla niezwykły, fantastyczny, a często nadprzyrodzony charakter zdarzeń, opowiedzianych przez wielkiego romantyka niemieckiego. Istotna część tej historii rozgrywa się we śnie, a losy bohaterów w dużej mierze zależą od ingerencji sił nadprzyrodzonych bądź osobistej interwencji aniołów zesłanych na ziemię. Chociaż opowieść o wielkiej, ofiarnej miłości toczy się w scenerii XIX-wiecznej, ten "historyczny dramat rycerski" dotyczy średniowiecznej Szwabii. Theobald, płatnerz z Heilbronnu, pozywa przed sąd kapturowy Fryderyka Wettera hrabiego vom Strahl, oskarżając go o uwiedzenie nieletniej córki w drodze praktyk czarnoksięskich. Kasia i Fryderyk spotkali się po raz pierwszy we śnie - śnionym jednocześnie przez oboje w noc sylwestrową. Aniołowie przepowiedzieli im wówczas, że spotkają się ponownie na jawie i na zawsze zwiążą swe losy.
Teatr TV - Śluby panieńskie
Teatr TV - Śluby panieńskie Filmy, TV | Lektor
Wyś›wietleń: 757
Zobacz online
Pierwsza połowa dziewiętnastego stulecia, mały dworek na wsi pod Lublinem. Do majątku pani Dobrójskiej, mieszkającej z córką Anielą i siostrzenicą Klarą, przyjeżdża z wizytą przyjaciel domu Radost w towarzystwie swego bratanka Gustawa. Podstarzały birbant, choć nieobce mu są uciechy życia, pragnąłby ustatkować skorego do hulanek Gustawa i ożenić go z poważną i posażną Anielą. Niestety, młodemu lekkoduchowi nieśpieszno do ołtarza, a perspektywa ustabilizowanego, ziemiańskiego żywota budzi w nim głęboką niechęć. Ale i Aniela wcale nie marzy o małżeństwie. Przeciwnie, podobnie jak emablowana bezskutecznie przez nieporadnego Albina żywa jak iskra Klara, nie wierzy w stałość męskich uczuć. Na nic życzliwe upomnienia pani Dobrójskiej. Obie panny złożyły sobie uroczyste ślubowanie: "Przyrzekam na kobiety stałość niewzruszoną nienawidzić ród męski, nigdy nie być żoną." "Śluby panieńskie, czyli Magnetyzm serca. Komedia w pięciu aktach wierszem" powstały w 1827 roku, a wystawiono je po raz pierwszy we Lwowie w roku 1833. Rok wcześniej Słowacki ogłosił "Mindowe" i "Marię Stuart", a Mickiewicz trzecią część "Dziadów". Ale Aleksandrowi hrabiemu Fredrze, który urodził się wcześniej od wielkich romantyków i zdążył wziąć czynny udział w wojnach napoleońskich, a nawet pełnił funkcję oficera ordynansowego w cesarskim sztabie, obce były idee i poetyka romantyzmu. Największy z polskich komediopisarzy, znakomity obserwator, mistrz języka i scenicznej intrygi z humorem, choć bez zbędnej zjadliwośc
Zbrodnia i Kara
Zbrodnia i Kara Filmy, TV | Lektor
Wyś›wietleń: 790
Zobacz online
Spektakl będący formalnie wzbogaconą wersją telewizyjną widowiska Teatru Starego w Krakowie. Jest to adaptacja pierwszej z wielkich powieści Fiodora Dostojewskiego, w której rozważania nad przykazaniem "nie zabijaj" ukazane są poprzez losy ubogiego studenta Raskolnikowa. Dając sobie prawo do umotywowanej zbrodni, zabija siekierą starą lichwiarkę, którą pogardza i uważa za przyczynę wszelkiego ludzkiego zła. Zabijając lichwiarkę, musi zabić jednak i jej niewinną siostrę. "Zbrodnia" przestaje być od tego momentu tak "uzasadniona" i "usprawiedliwona". Pojawiają się wyrzuty sumienia. Raskolnikow, osaczony podwójnie - przez samego siebie i prowadzącego śledztwo - załamuje się i z potrzeby czysto mistycznego oczyszczenia, w pokorze i wyrzeczeniu przyznaje się do popełnienia zbrodni - mimo że przez bardzo długi czas wszystkiemu zaprzeczał.
Teatr Tv: Dolina Nicości
Teatr Tv: Dolina Nicości Filmy, TV
Wyś›wietleń: 792
Zobacz online
"Dolina Nicości" w ujęciu Tomczyka jest historią znajomości dwóch dawnych przyjaciół: Daniela Struny i Jana Returna, których drogi po 1989 roku zupełnie się rozeszły. Po latach dochodzi do spotkania. Uwalnia to falę skojarzeń i wspomnień - poznajemy dokładnie przeszłość bohaterów, inwigilowanych przez Służbę Bezpieczeństwa. Jednego, który wskutek prześladowań i pobytu w więzieniu popadł w alkoholizm i funkcjonuje na granicy życia i śmierci, i drugiego, który został tajnym współpracownikiem, a w następstwie tego zrobił dużą karierę jako dziennikarz. Scenariusz Tomczyka jest samodzielny wobec powieści Wildsteina # wybiera jeden z jej wątków, wątek zdrady, i czyni go przewodnim tematem utworu.
1 na 1: Na podsłuchu - Hubert Siejewicz
1 na 1: Na podsłuchu - Hubert Siejewicz Filmy, TV | Lektor
Wyś›wietleń: 680
Zobacz online
Bezprecedensowy film autorstwa dziennikarzy Canal+, który demonstrował pracę Huberta Siejewicza i jego asystentów podczas meczu Legii Warszawa z Cracovią (0:0). Stacja pokazała od kuchni pracę sędziów, ich komunikację oraz zachowanie w sytuacjach stykowych...
Pride: Nastula vs Minotauro
Pride: Nastula vs Minotauro Filmy, TV | Lektor
Wyś›wietleń: 723
Zobacz online
Debiutancka walka Pawła Nastuli w legendarnej organizacji Pride FC. Jego przeciwnikiem był mistrz BBJ Antonio Rodrigo Nogueira...
Zarejestruj się
Reklama
Tutaj możesz umieścić reklamę


Osób online: