Lucy 2014 / Napisy PL

Lucy /Scarlett Johansson/ mieszkająca na Tajwanie studentka zostaje namówiona przez swojego chłopaka do dostarczenia ważnej teczki pewnemu biznesmenowi. Zanim jeszcze dziewczyna zorientuje się w co została wplątana, stanie się zakładniczką bezwzględnego pana Janga (Choi Min Sik) na którego rozkaz do organizmu Lucy zostanie chirurgicznie wszyta paczka z silną syntetyczną substancją przypominającą narkotyk. Przypadkowo substancja chemiczna rzeczywiście przenika do organizmu Lucy. Pod jej wpływem ciało dziewczyny zaczyna podlegać niewyobrażalnym transformacjom, a najbardziej doświadcza tego mózg, którego potencjał zostaje uwolniony i osiąga zdumiewające, pozostające dotychczas jedynie w sferze hipotez możliwości... Z ogromną intensywnością zaczyna odczuwać wszystko, co znajduje się wokół niej

Pan Peabody i Sherman (2014) / Dubbing PL

Pan Peabody, najmądrzejszy pies na świecie, wychowuje swojego adoptowanego syna Shermana na grzecznego chłopca. Dzięki wehikułowi czasu przeżywają najróżniejsze przygody.

Sąsiedzi 2014 / Lektor PL

Małżeństwo mające małe dziecko natrafia na nieoczekiwane problemy z sąsiadującym obok studenckim bractwem.

Na skraju jutra (2014) / Lektor PL

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której rasa obcych, zwanych Mimikami (Mimics), przypuściła na Ziemię bezlitosny atak i rozpanoszyła niczym pszczeli rój, obracając w ruinę całe miasta i zostawiając za sobą miliony ludzkich ofiar. Żadna armia na świecie nie może dorównać szybkością, okrucieństwem czy pozorną zdolnością przewidywania przyszłości uzbrojonym po zęby wojownikom z kosmosu, jak również ich dowódcom, którzy wydają rozkazy telepatycznie. Jednak nadszedł czas, kiedy armie całego świata połączyły swoje siły, by stanąć do decydującej walki na śmierć i życie przeciwko napastnikom z kosmosu. Podpułkownik Bill Cage (Cruise), żołnierz, który jeszcze nigdy nie znalazł się w ogniu walki, zostaje bezceremonialnie zdegradowany i rzuconyThe Retrieval
The Retrieval Filmy, Western | 2013
Wyś›wietleń: 1469
Zobacz online
Rok 1864. Dla młodego sieroty jedynym sposobem na przetrwanie jest praca dla grupy łowców nagród, specjalizujących się w łapaniu zbiegłych niewolników. Chłopiec zostaje wysłany na północ, by zaprzyjaźnić się i zwabić młodego uciekiniera z powrotem na południe.
Das Finstere Tal
Das Finstere Tal Filmy, Western | 2014 | Napisy PL
Wyś›wietleń: 270
Zobacz online
Austria, koniec XIX wieku. Do małej wioski przybywa nieznajomy, prosząc o kwaterę na zimę. Wkrótce mieszkańcami wstrząsa seria niewyjaśnionych zgonów.
Cienie nad wzgórzami
Cienie nad wzgórzami Filmy, Western | 2013 | Lektor
Wyś›wietleń: 251
Zobacz online
Zawodowy strzelec Wes Rawlins (Wes Brown) powraca do domu swoich dziadków i dowiaduje się, że jego matka została zamordowana. Ponieważ podejrzenia padają na biologicznego ojca Wesa, Reya Eastmana (Kevin Sorbo), Rawlins postanawia potwierdzić jego winę i zabić go. Szybko jednak okazuje się, że w miasteczku Mesa, do którego trafia Wes, jest wielu pozbawionych skrupułów zabójców. Przewodzi im ambitny i bezwzględny właściciel ziemski, którego celem jest wykupienie okolicznych terenów, w tym ziemi należącej do Reya. Wkrótce Wes dowiaduje się prawdy o przeszłości rodziców i poznaje swoje rodzeństwo. Wspólnie stają do walki z lokalnymi bandytami.
The Salvation
The Salvation Filmy, Western | 2014
Wyś›wietleń: 265
Zobacz online
W 1870 roku spokojny, amerykański osadnik zabija mordercę swojej rodziny. Czyn ten wzbudza furię u przywódcy lokalnego gangu. Mieszkańcy miasteczka odwracają się od osadnika, zmuszając go do zmierzenia się z bandytami sam na sam.
Nagroda

Nagroda

Nagroda Filmy, Western | 2009 | Lektor
Wyś›wietleń: 281
Zobacz online
Nate musi oddać dług, który zaciągnął u miejscowego kata. Odkrywa miejsce pobytu wyjętej spod prawa kobiety. Za jej głowę wyznaczono nagrodę, która pokryje dług. W czasie wspólnej podróży zaczyna rodzić się uczucie...
The Redemption of Henry Myers
The Redemption of Henry Myers Filmy, Western | 2014
Wyś›wietleń: 234
Zobacz online
Henry, by zarobić na życie, zajmuje się rabowaniem banków. Pewnego razu jego partner oszukuje go i zostawia na pewną śmierć. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi mu samotna wdowa.
Border River
Border River Filmy, Western | 1954 | Oryginał
Wyś›wietleń: 259
Zobacz online
Oficer konfederatów wraz ze swoimi ludźmi podróżują do Meksyku, żeby zakupić broń potrzebną do dalszych potyczek. Jest jednak ktoś, kto będzie usiłował ich powstrzymać.
Horizons West
Horizons West Filmy, Western | 1952
Wyś›wietleń: 247
Zobacz online
Podczas wojny secesyjnej w Texasie dwóch braci stanie po przeciwnych stronach.
Pals of the Saddle
Pals of the Saddle Filmy, Western | 1938
Wyś›wietleń: 256
Zobacz online
Tym razem "Trzej Muszkieterowie" wplątują się w bardzo poważną sprawę, a mianowicie pomagają pewnej kobiecie Ann, z pewną bandą, ale nie wszystko jest tym czym miało być. Ann jest agentką rządową, a banda przemyca chemika do Meksyku.
Ride a Crooked Trail
Ride a Crooked Trail Filmy, Western | 1958
Wyś›wietleń: 245
Zobacz online
Po obrabowaniu banku Murphy przejmuje tożsamość swego prześladowcy, sławnego marszałka USA, podczas ucieczki napotyka na miasto w którym ma do czynienia z miejscowym sędzią, Matthau. Murphy zostaje zmuszony zostać nowym marszałkiem, jednak jego życie wisi na włosku, bo jego podszywana tożsamość może wyjść w każdej chwili.
Walk the Proud Land
Walk the Proud Land Filmy, Western | 1956
Wyś›wietleń: 236
Zobacz online
Film jest oparty na prawdziwych wydarzeniach. W 1874 roku, John Philip Clum (Audie Murphy) wraz ze swoim przyjacielem Tomem Sweeney'em (Charles Drake) przybywa jako przedstawiciel rządu, do miasteczka San Carlos w Arizonie. Zostaje tam wysłany z misją zawarcia traktatu pokojowego z Apaczami, opartego na poszanowaniu autonomii. Wzbudza to wiele podejrzeń wśród białych osadników i wojska, a także Indian. W szczególności ich wodza Geronimo (Jay Silverheels).
Miasto bezprawia
Miasto bezprawia Filmy, Western | 1946 | Oryginał
Wyś›wietleń: 227
Zobacz online
Szeryf Tombstone zamierza rozprawić się z bandziorami, którzy zamordowali mężczyznę i ukradli jego stado bydła.
Dolar za martwego
Dolar za martwego Filmy, Western | 1998 | Lektor
Wyś›wietleń: 252
Zobacz online
Pewien kowboj ucieka przed Reagerem, farmerem i ich najemnikami, gdyż zabił syna Reagera. Po drodze spotyka Doolaya, byłego żołnierza Konfederatów, który zna miejsce ukrycia skarbu. Ale jak się okazuje Doolay też jest ścigany.
10,000 Dollars for a Massacre
10,000 Dollars for a Massacre Filmy, Western | 1967 | Oryginał
Wyś›wietleń: 248
Zobacz online
Tym razem postać o imieniu Django podejmuje zawód łowcy głów. Nie cieszy się sympatią obywateli miasteczka - w końcu zabija dla pieniędzy, nie mając przy tym rozterek moralnych - ale trzeba mu przyznać, że oczyścił okolicę z przestępczego elementu. Pewnego dnia na swej drodze spotyka Manuela, który to właśnie opuścił więzienie i wcale nie zamierza wkroczyć na ścieżkę prawości. Zamiast tego, meksykański bandyta porywa córkę Mendozy, który przyczynił się do jego uwięzienia. Bogaty ojciec szuka pomocy u głównego bohatera, jednak ten woli zaczekać, aż cena za głowę Manuela skoczy w górę.
A Sierra Nevada Gunfight
A Sierra Nevada Gunfight Filmy, Western | Oryginał
Wyś›wietleń: 334
Zobacz online
Poszukiwacz złota Toger Hazard przybywa do XIX-wiecznej Kalifornii wraz z synem Casperem, który z biegiem czasu musi przejąć obowiązki ojca. (release24.pl)
Billy the Kid
Billy the Kid Filmy, Western | 2013 | Oryginał
Wyś›wietleń: 264
Zobacz online
Kiedy samotny łowca głów z Nowego Meksyku zabija członka gangu rozpętuje się prawdziwe piekło. Młody strzelec zwany Bill Kidem łączy swe siły z owym tajemniczym łowcą głów aby pomścić śmierć swojej matki i wymierzyć sprawiedliwość.
Dead Man's Burden
Dead Man's Burden Filmy, Western | 2012 | Oryginał
Wyś›wietleń: 230
Zobacz online
Historia dzieje się tuż po wojnie secesyjnej. Pewna rodzina, mieszkająca na pograniczu Nowego Meksyku, toczy nierówną walkę z firmą górniczą, która chce wykupić ich ziemię.
The Virginian
The Virginian Filmy, Western | 2013 | Oryginał
Wyś›wietleń: 241
Zobacz online
Wychowany przez hodowcę bydła South dostaje zadanie opiekowania się pisarzem, który przybył z wielkiego miasta, by dokończyć powieść.
Zarejestruj się
Reklama
Tutaj możesz umieścić reklamę


Osób online: