Lucy 2014 / Napisy PL

Lucy /Scarlett Johansson/ mieszkająca na Tajwanie studentka zostaje namówiona przez swojego chłopaka do dostarczenia ważnej teczki pewnemu biznesmenowi. Zanim jeszcze dziewczyna zorientuje się w co została wplątana, stanie się zakładniczką bezwzględnego pana Janga (Choi Min Sik) na którego rozkaz do organizmu Lucy zostanie chirurgicznie wszyta paczka z silną syntetyczną substancją przypominającą narkotyk. Przypadkowo substancja chemiczna rzeczywiście przenika do organizmu Lucy. Pod jej wpływem ciało dziewczyny zaczyna podlegać niewyobrażalnym transformacjom, a najbardziej doświadcza tego mózg, którego potencjał zostaje uwolniony i osiąga zdumiewające, pozostające dotychczas jedynie w sferze hipotez możliwości... Z ogromną intensywnością zaczyna odczuwać wszystko, co znajduje się wokół niej

Pan Peabody i Sherman (2014) / Dubbing PL

Pan Peabody, najmądrzejszy pies na świecie, wychowuje swojego adoptowanego syna Shermana na grzecznego chłopca. Dzięki wehikułowi czasu przeżywają najróżniejsze przygody.

Sąsiedzi 2014 / Lektor PL

Małżeństwo mające małe dziecko natrafia na nieoczekiwane problemy z sąsiadującym obok studenckim bractwem.

Na skraju jutra (2014) / Lektor PL

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której rasa obcych, zwanych Mimikami (Mimics), przypuściła na Ziemię bezlitosny atak i rozpanoszyła niczym pszczeli rój, obracając w ruinę całe miasta i zostawiając za sobą miliony ludzkich ofiar. Żadna armia na świecie nie może dorównać szybkością, okrucieństwem czy pozorną zdolnością przewidywania przyszłości uzbrojonym po zęby wojownikom z kosmosu, jak również ich dowódcom, którzy wydają rozkazy telepatycznie. Jednak nadszedł czas, kiedy armie całego świata połączyły swoje siły, by stanąć do decydującej walki na śmierć i życie przeciwko napastnikom z kosmosu. Podpułkownik Bill Cage (Cruise), żołnierz, który jeszcze nigdy nie znalazł się w ogniu walki, zostaje bezceremonialnie zdegradowany i rzuconyI Am Ali
I Am Ali Filmy, Dokumentalne
Wyś›wietleń: 799
Zobacz online
Historia życia i kariery słynnego boksera Muhammada Aliego. Twórcy filmy wykorzystali nieznane wcześniej materiały z prywatnego archiwum boksera. Przeprowadzili wywiady z samym Ali, a także z najbliższymi członkami jego rodziny, jak z innymi wielkimi świata boksu: Tysonem czy Foremanem. Dzięki temu powstał niezwykły portret niezwykłego człowieka, daleki od powierzchownych sądów czy banalnych konstatacji.
Endrju

Endrju

Endrju Filmy, Dokumentalne
Wyś›wietleń: 720
Zobacz online
Dokument przybliżający sylwetkę Andrzeja Gołoty i jego żony, Marioli. Film z jednej strony pokazuje trudności związane z pogodzeniem się z porażką, a z drugiej - samotność sportowca, który w brutalnym świecie mediów i sportowej rywalizacji musi sobie sam poradzić. W ciężkich chwilach jedynym wsparciem dla zdeterminowanego boksera jest jego żona, prawniczka, menedżerka i przyjaciółka. Przywołując jej postać, dokumentaliści chcieli podkreślić, że choć Andrzej Gołota nie zdobył nigdy mistrzostwa świata, ma w życiu coś ważniejszego - kochającą rodzinę.
Drużyna
Drużyna Filmy, Dokumentalne | 2014 | Lektor
Wyś›wietleń: 715
Zobacz online
Drugi w historii polskiego kina film o siatkówce. Premiera poprzedzi rozgrywane w Polsce po raz pierwszy Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej mężczyzn. Polski volleyland. Współcześni gladiatorzy, wylewający na treningach hektolitry potu, przez kilka miesięcy w roku oddaleni od najbliższych. Po drugiej stronie sponsorzy, działacze, komentatorzy, cheerleaderki, duet Kułaga-Magiera, hale pełne wiernych kibiców polskiej drużyny; gotowych przejechać setki kilometrów za swoimi idolami. Wspólna radość po wygranych, smutek po porażkach. Każdy sezon to nowe cele, nowe perspektywy, kolejne mistrzostwa do zdobycia. Co przyniesie ten sezon? Za czym tęskni Michał Winiarski? Jak Michał Kubiak w dzieciństwie reagował na porażki? Co na bezludnej wyspie zrobiłby Krzysztof Ignaczak? Jak wolny czas spędza Marcin Możdżonek? Co po zakończeniu kariery będzie robił Łukasz Żygadło? Jakich cech u innych ludzi szuka Bartosz Kurek? Jak z grupy indywidualności i niezwykłych charakterów stworzyć DRUŻYNĘ?
Elvis w trasie
Elvis w trasie Filmy, Dokumentalne | 1972 | Lektor
Wyś›wietleń: 742
Zobacz online
Dokument przedstawia trasę koncertową Elvisa po Ameryce w 1972 roku.
O krok od sławy
O krok od sławy Filmy, Dokumentalne | Napisy PL
Wyś›wietleń: 727
Zobacz online
Miliony osób znają ich głosy, ale nikt nie zna ich imion. W swoim nowym, wciągającym filmie "O krok od sławy", Morgan Neville
Homo orcus: nasz dziki krewniak
Homo orcus: nasz dziki krewniak Filmy, Dokumentalne | Lektor
Wyś›wietleń: 768
Zobacz online
W maju 2010 roku niemieccy i francuscy paleontolodzy odkryli nowy gatunek człowiekowatych - ssaków naczelnych, najbardziej inteligentnych, mających skłonność do przyjmowania pozycji spionizowanej, które wykształciły zdolność używania narzędzi. To odkrycie spowodowało, że naukowcy stanęli przed koniecznością odpowiedzi na wiele pytań, w tym także tych natury filozoficznej i moralnej. Początek roku 2010 przyniósł wiele niespodzianek wszystkim zainteresowanym pochodzeniem człowieka. Odkrycie "człowieka z jaskini Denisowa" (czyli ssaka z rodzaju Homo z okresu paleolitu) i odnalezienie dowodów na istnienie krzyżówki pomiędzy Homo Sapiens a neandertalczykiem zaskoczyło naukowców. Jeszcze trudniej było im uwierzyć, gdy odkryli Homo Orcus - człowiekowatą istotę żyjącą w dużych europejskich lasach. To był szok dla całej społeczności naukowej i wywołał poważny przewrót. Filmowe śledztwo w sprawie Homo Orcusa, na które zaprasza PLANETE+, prowadzą najwięksi specjaliści w dziedzinach antropologii, genetyki, filozofii i religii.
Fade to Black
Fade to Black Filmy, Dokumentalne | 2004
Wyś›wietleń: 799
Zobacz online
"Fade to Black" przedstawia pożegnalne wystąpienie rapera Jay-Z na Madison Square Garden, w listopadzie 2003r. Jay-Z jest narratorem filmu, który w czasie koncertu zabiera widza za kulisy i umożliwia fanom poznanie procesu, związanego z powstawaniem płyty "Black Album". W filmie pojawiają się również: Beyonce, Mary J. Blige, Missy Elliott, R. Kelly, Foxy Brown i Pharrell Williams...
Planet Ocean
Planet Ocean Filmy, Dokumentalne
Wyś›wietleń: 651
Zobacz online
Film ukazuje niezwykłe zdjęcia, przedstawiające potęgę oceanów, będących źródłem wszelkiego życia na Ziemi. Ich autorami są Yann
Ojciec Giovanni - Jan XXIII
Ojciec Giovanni - Jan XXIII Filmy, Dokumentalne | 2002 | Lektor
Wyś›wietleń: 748
Zobacz online
Biografia patriarchy weneckiego Angelo Roncalliego, który 28 października 1958 roku został wybrany nowym papieżem i rozpoczął swój pontyfikat jako Jan XXIII. Wenecja, rok 1958. Patriarcha wenecki, Angelo Roncalli, dowiaduje się o śmierci papieża Piusa XII. Wyrusza na konklawe do Rzymu. Po drodze wspomina swoją matkę, rodzinny dom i ubogie dzieciństwo. Tymczasem w stolicy Włoch kardynałowie rozmawiają o duchownym z Wenecji i wymieniają poglądy na temat jego osiągnięć z przeszłości. Wspominają m.in. jego posługę w Bułgarii.
Hooligan
Hooligan Filmy, Dokumentalne | 2012
Wyś›wietleń: 711
Zobacz online
Znany twórca filmów dokumentalnych, Donal MacIntyre, powraca z kolejną produkcją ukazującą prawdę o kibicach piłkarskich. Przedstawia brutalny, pełen przemocy i nienawiści świat. W filmie, oprócz scen spektakularnych stadionowych bójek, znalazły się także wypowiedzi pseudokibiców, policji i sportowców. W roli narratora wystąpił Sean Bean, brytyjski aktor znany z trylogii "Władca Pierścieni" czy serialu "Gra o tron".
Orchestra of Exiles
Orchestra of Exiles Filmy, Dokumentalne | Oryginał
Wyś›wietleń: 742
Zobacz online
Historia Bronisława Hubermana, polskiego skrzypka, który uratował wielu żydowskich muzyków, a następnie stworzył jedną z największych orkiestr świata, Filharmonie Izraela.
Leave The World Behind
Leave The World Behind Filmy, Dokumentalne | 2014
Wyś›wietleń: 782
Zobacz online
Film dokumentalny, przedstawiający kulisy ostatniej trasy koncertowej szwedzkiej grupy Swedish House Mafia. Grupa rozpadła się w marcu 2013 roku.
I Am A Girl
I Am A Girl Filmy, Dokumentalne | 2013
Wyś›wietleń: 774
Zobacz online
Film dokumentalny, przedstawiający losy sześciu młodych dziewczyn z różnych stron świata oraz ich plany związane z edukacją i pracą.
Scrapper
Scrapper Filmy, Dokumentalne | 2013 | Oryginał
Wyś›wietleń: 665
Zobacz online
Hollis Wallace jeździ po okolicznych miastach szukając aluminium, miedzi i innych cennych metali, tak zarabia na dość dostatnie życie, jednak są ludzie którym się to nie podoba...
Brakujące zdjęcie
Brakujące zdjęcie Filmy, Dokumentalne | 2013 | Napisy PL
Wyś›wietleń: 746
Zobacz online
Rithy Panh przy pomocy glinianych figurek, archiwalnych materiałów i narracji odtwarza zbrodnie popełnione przez Czerwonych Khmerów w latach 1975-1979.
The Buddha
The Buddha Filmy, Dokumentalne | 2010
Wyś›wietleń: 754
Zobacz online
Film dokumentalny, którego reżyser stara się odkryć jak najwięcej faktów z życia Buddy. W obrazie ujrzeć możemy wywiady z współczesnymi buddystami, wśród których jest między innymi Dalajlama.
Lenny Cooke
Lenny Cooke Filmy, Dokumentalne | 2013 | Oryginał
Wyś›wietleń: 725
Zobacz online
Dokument pokazujący ścieżkę sportowej kariery jednego z czołowych graczy NBA.
The Sheik
The Sheik Filmy, Dokumentalne
Wyś›wietleń: 763
Zobacz online
Dokument o byłym irańskim zapaśniku Khosrow Vaziri, znanym jako Iron Sheik. Obecnie jest jedną z 72 najbardziej skandalicznych postaci na Twitterze.
Zarejestruj się
Reklama
Tutaj możesz umieścić reklamę


Osób online: