Lucy 2014 / Napisy PL

Lucy /Scarlett Johansson/ mieszkająca na Tajwanie studentka zostaje namówiona przez swojego chłopaka do dostarczenia ważnej teczki pewnemu biznesmenowi. Zanim jeszcze dziewczyna zorientuje się w co została wplątana, stanie się zakładniczką bezwzględnego pana Janga (Choi Min Sik) na którego rozkaz do organizmu Lucy zostanie chirurgicznie wszyta paczka z silną syntetyczną substancją przypominającą narkotyk. Przypadkowo substancja chemiczna rzeczywiście przenika do organizmu Lucy. Pod jej wpływem ciało dziewczyny zaczyna podlegać niewyobrażalnym transformacjom, a najbardziej doświadcza tego mózg, którego potencjał zostaje uwolniony i osiąga zdumiewające, pozostające dotychczas jedynie w sferze hipotez możliwości... Z ogromną intensywnością zaczyna odczuwać wszystko, co znajduje się wokół niej

Pan Peabody i Sherman (2014) / Dubbing PL

Pan Peabody, najmądrzejszy pies na świecie, wychowuje swojego adoptowanego syna Shermana na grzecznego chłopca. Dzięki wehikułowi czasu przeżywają najróżniejsze przygody.

Sąsiedzi 2014 / Lektor PL

Małżeństwo mające małe dziecko natrafia na nieoczekiwane problemy z sąsiadującym obok studenckim bractwem.

Na skraju jutra (2014) / Lektor PL

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której rasa obcych, zwanych Mimikami (Mimics), przypuściła na Ziemię bezlitosny atak i rozpanoszyła niczym pszczeli rój, obracając w ruinę całe miasta i zostawiając za sobą miliony ludzkich ofiar. Żadna armia na świecie nie może dorównać szybkością, okrucieństwem czy pozorną zdolnością przewidywania przyszłości uzbrojonym po zęby wojownikom z kosmosu, jak również ich dowódcom, którzy wydają rozkazy telepatycznie. Jednak nadszedł czas, kiedy armie całego świata połączyły swoje siły, by stanąć do decydującej walki na śmierć i życie przeciwko napastnikom z kosmosu. Podpułkownik Bill Cage (Cruise), żołnierz, który jeszcze nigdy nie znalazł się w ogniu walki, zostaje bezceremonialnie zdegradowany i rzuconyProponowane:
Polska Szkocja

Polska Szkocja

Spotkanie Polska - Szkocja w eliminacjach do Mistrzostw Europy, które odbyło sie 14 pazdziernika 2014 r.
Polska Niemcy

Polska Niemcy

Spotkanie Polska - Niemcy w eliminacjach do Mistrzostw Europy, które odbyło sie 11 pazdziernika 2014 r.
Fifa 2014 Brazylia vs Chorwacja

Fifa 2014 Brazylia vs Chorwacja

Świetne widowisko na otwarcie mistrzostw świata stworzyli Brazylijczycy i Chorwaci. W czwartkowym spotkaniu było wszystko - piłkarskie dramaty,
Leave The World Behind

Leave The World Behind

Film dokumentalny, przedstawiający kulisy ostatniej trasy koncertowej szwedzkiej grupy Swedish House Mafia. Grupa rozpadła się w marcu 2013 roku.
Ricky Martin - Festival de Vi

Ricky Martin - Festival de Vi

Koncert Ricky Martina - występ latynoskiego artysty na Festivalu de Vina 2014

FIFA World Cup 2014 - Ceremonia otwarcia

Pokaż podobne filmy
Oceń film!
Wyświetleń filmu: 235
FIFA World Cup 2014 - Ceremonia otwarcia
Premiera: 2014
Opis: Ceremonia otwarcia FIFA 2014 Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2014, w Brazylii.

Kategoria: Filmy, InneTagi: FIFA, World, 2014, Ceremonia, otwarcia, 2014, Orygina
  • Komentarze
Zarejestruj się
Reklama
Tutaj możesz umieścić reklamę


Osób online: