Lucy 2014 / Napisy PL

Lucy /Scarlett Johansson/ mieszkająca na Tajwanie studentka zostaje namówiona przez swojego chłopaka do dostarczenia ważnej teczki pewnemu biznesmenowi. Zanim jeszcze dziewczyna zorientuje się w co została wplątana, stanie się zakładniczką bezwzględnego pana Janga (Choi Min Sik) na którego rozkaz do organizmu Lucy zostanie chirurgicznie wszyta paczka z silną syntetyczną substancją przypominającą narkotyk. Przypadkowo substancja chemiczna rzeczywiście przenika do organizmu Lucy. Pod jej wpływem ciało dziewczyny zaczyna podlegać niewyobrażalnym transformacjom, a najbardziej doświadcza tego mózg, którego potencjał zostaje uwolniony i osiąga zdumiewające, pozostające dotychczas jedynie w sferze hipotez możliwości... Z ogromną intensywnością zaczyna odczuwać wszystko, co znajduje się wokół niej

Pan Peabody i Sherman (2014) / Dubbing PL

Pan Peabody, najmądrzejszy pies na świecie, wychowuje swojego adoptowanego syna Shermana na grzecznego chłopca. Dzięki wehikułowi czasu przeżywają najróżniejsze przygody.

Sąsiedzi 2014 / Lektor PL

Małżeństwo mające małe dziecko natrafia na nieoczekiwane problemy z sąsiadującym obok studenckim bractwem.

Na skraju jutra (2014) / Lektor PL

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której rasa obcych, zwanych Mimikami (Mimics), przypuściła na Ziemię bezlitosny atak i rozpanoszyła niczym pszczeli rój, obracając w ruinę całe miasta i zostawiając za sobą miliony ludzkich ofiar. Żadna armia na świecie nie może dorównać szybkością, okrucieństwem czy pozorną zdolnością przewidywania przyszłości uzbrojonym po zęby wojownikom z kosmosu, jak również ich dowódcom, którzy wydają rozkazy telepatycznie. Jednak nadszedł czas, kiedy armie całego świata połączyły swoje siły, by stanąć do decydującej walki na śmierć i życie przeciwko napastnikom z kosmosu. Podpułkownik Bill Cage (Cruise), żołnierz, który jeszcze nigdy nie znalazł się w ogniu walki, zostaje bezceremonialnie zdegradowany i rzuconyBez odwrotu
Bez odwrotu Filmy, Sensacyjne | 1995 | Lektor
Wyś›wietleń: 290
Zobacz online
Zack Grant (Russell Crowe) jest agentem FBI. To twardziel, który, broniąc sprawiedliwości, nie cofnie się przed niczym. Zack jest wdowcem. Jego ukochana żona zmarła przy porodzie. Pozostał mu wprawdzie 7-letni syn, którego również kocha, ale to właśnie dziecko przypomina mu o tragedii. Dlatego też nawet nie nosi przy sobie zdjęcia chłopca, by nie wracać wspomnieniami do bolesnych wydarzeń sprzed lat. Gdy jednak syn zostaje porwany przez gangsterów, Zack próbując go ratować, stawia na jedną kartę karierę zawodową i życie.
Wrobieni
Wrobieni Filmy, Sensacyjne | 2002 | Lektor
Wyś›wietleń: 275
Zobacz online
Podczas wakacji w Nassau, detektyw Mike Santini (Rob Lowe) na jednym z luksusowych jachtów w zatoce rozpoznaje Eddiego Meyers'a - człowieka od lat poszukiwanego przez policję Nowego Jorku. Meyers (Sam Neill) miał być kluczowym świadkiem w największym nowojorskim procesie o pranie brudnych pieniędzy. Kilka dni przed rozprawą zniknął. Aresztowanie świadka umożliwia powrót do sprawy. Meyers zgadza się na współpracować z policją. Ma tylko jeden warunek - będzie wyłącznie rozmawiał z Santinim. Zaskoczony tym Santini podejmuje się sprawy, nie przeczuwając, iż staje się pionkiem w rozgrywce Mayersa.
Kryptonim Nina
Kryptonim Nina Filmy, Sensacyjne | 1993 | Lektor
Wyś›wietleń: 278
Zobacz online
Maggie zostaje wyszkolona na zabójczynię. Zakochuje się w J.P., co utrudnia jej wykonanie zadania.
Czarna perła
Czarna perła Filmy, Sensacyjne | 1934 | Lektor
Wyś›wietleń: 258
Zobacz online
Marynarz Stefan Nadolski po powrocie do kraju z rejsu na Tahiti wpada w sidła gangu, który chce ukraść przywiezione przez niego cenne perły.
Biały Kruk
Biały Kruk Filmy, Sensacyjne | 1998 | Lektor
Wyś›wietleń: 325
Zobacz online
Laureat Nagrody Pulitzera, dziennikarz Tully Windsor, staje przed szansą na artykuł życia: ma okazję dowiedzieć się, gdzie ukryto Białego Kruka, najcenniejszy diament świata, wart tyle, że może obalać i tworzyć rządy. Tylko jeden człowiek, komendant hitlerowskiego obozu zagłady Markus Strud, ma jakoby wiedzieć, gdzie jest diament - a od ponad czterdziestu lat nie wymówił słowa. Aż do dziś...
Błąd ostateczny
Błąd ostateczny Filmy, Sensacyjne | 2002 | Lektor
Wyś›wietleń: 281
Zobacz online
Seria niewyjaśnionych katastrof trapi mieszkańców pewnej aglomeracji. Najpierw wybucha elektrownia nuklearna, potem niespodziewanie urywa się winda pełna ludzi. Brad, właściciel AutoComu, dużej firmy programistycznej, stwierdza, że za nieszczęścia odpowiedzialny jest wirus komputerowy. Jego twórcą jest Elliot, były współpracownik Brada, który w ten sposób mści się za doznane krzywdy. Wkrótce wirus zagraża bezpieczeństwu całej okolicy.
Turbulencja 2: Strach przed lataniem
Turbulencja 2: Strach przed lataniem Filmy, Sensacyjne | 1999 | Lektor
Wyś›wietleń: 255
Zobacz online
Grupa osób bierze udział w zajęciach mających na celu wyeliminowanie strachu przed lataniem samolotem. Niestety, kiedy wyruszają w swój pierwszy rejs ich samolot zostaje porwany.
Łatwa śmierć
Łatwa śmierć Filmy, Sensacyjne | 2004 | Lektor
Wyś›wietleń: 294
Zobacz online
Dla Simona Storma, prezesa świetnie prosperującej agencji reklamowej, koszmar rozpoczyna się w dniu, w którym wynajmuje prywatnego detektywa, aby udowodnić niewierność swojej żony. Według sprytnego planu Simona umożliwi mu to związek z kobietą, którą pokochał. Kiedy ujawnia dowody niewiernej małżonce okazuje się, że żona również posiada podobny materiał dotyczący jego zdrady. Groźba skandalu niszczącego karierę Simona, a następnie nagłe tajemnicze znikniecie żony, przekonuje go, że niełatwo będzie odkryć kto tak naprawdę pociąga za sznurki w tej niebezpieczne grze.
Zabójczy układ
Zabójczy układ Filmy, Sensacyjne | 1998 | Lektor
Wyś›wietleń: 278
Zobacz online
Chiński płatny zabójca odmawia wykonania zlecenia na terenie USA, przez co staje się celem byłych szefów. Przy pomocy fałszerki dokumentów chce powstrzymać przestępców i wrócić do kraju.
Trzech ludzi do zabicia
Trzech ludzi do zabicia Filmy, Sensacyjne | 1980 | Lektor
Wyś›wietleń: 264
Zobacz online
Film to owoc kolejnej współpracy reżysera Jacquesa Deraya i aktora Alaina Delona. Delon wciela się w postać szarego obywatela - Michela Gerfaut, wmieszanego w potyczki na wysokich szczeblach władzy. Pomoc nieznajomemu mężczyźnie, który uległ wypadkowi samochodowemu staje się początkiem kłopotów Gerfauta. Od tej pory może on liczyć tylko na siebie...
Patriota
Patriota Filmy, Sensacyjne | 1998
Wyś›wietleń: 296
Zobacz online
Członkowie organizacji terrorystycznej kierowanej przez Floyda (Gailard Sartain) wykradają z laboratorium broń biologiczną. Przy jej pomocy zamierzają walczyć z rządem. Używają jej w miasteczku w Montanie. Jego mieszkańcy zaczynają umierać. Lekarz Richard (Dan Beene) próbuje znaleźć antidotum. Tymczasem kolejni mieszkańcy tracą życie. Miejscowość zostaje otoczona przez wojsko. Okazuje się, że wewnątrz kordonu znajduje się Wesley McClaren (Steven Seagal), dawny wirusolog pracujący dla CIA, który porzucił pracę dla rządu, gdyż nie chciał, by jego badania były wykorzystywane do niemoralnych celów. Mężczyzna postanawia powstrzymać Floyda.
Akta Odessy
Akta Odessy Filmy, Sensacyjne | 1974 | Lektor
Wyś›wietleń: 265
Zobacz online
Młody dziennikarz śledczy, Peter Miller stara się odszukać uciekającego przed wymiarem sprawiedliwości bezwzględnego zbrodniarza wojennego Eduarda Roschmanna, zwanego "Rzeźnikiem z Rygi".
Dead in Tombstone
Dead in Tombstone Filmy, Sensacyjne | 2013
Wyś›wietleń: 245
Zobacz online
Danny Trejo wciela się w postać bezwzględnego herszta gangu, który zostaje zdradzony i zabity przez własnych towarzyszy. Bohater zawiera po śmierci pakt z diabłem (Mickey Rourke) i powraca, by dostarczyć mu dusze swoich byłych towarzyszy.
Komandor Hamilton
Komandor Hamilton Filmy, Sensacyjne | 1998 | Lektor
Wyś›wietleń: 247
Zobacz online
Tajny agent Hamilton (P. Stormare) otrzymuje niebezpieczne zadanie zdemaskowania i unieszkodliwienia grupy terrorystów. W ręce bandytów dostała się bowiem rakieta atomowa, którą wkrótce zamierzają wykorzystać...
Ostra randka
Ostra randka Filmy, Sensacyjne | 2013 | Oryginał
Wyś›wietleń: 265
Zobacz online
"Ostra Randka" to pełen emocji, trzymający w napięciu thriller, którego akcja zainspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami. Bohaterką jest młoda i naiwna studentka Gosia (Sylwia Boroń), która po sprzeczce z chłopakiem, przez przypadek wplątuje się w wir przestępczych zdarzeń. Gdy wcześniej, w porannych wiadomościach słyszy "
Firefox

Firefox

Firefox Filmy, Sensacyjne | 1982 | Lektor
Wyś›wietleń: 272
Zobacz online
Firefox to kryptonim największego odkrycia rosyjskich konstruktorów - samolotu MIG-31. Firefox lata z sześciokrotną prędkością dźwięku, jest niewidzialny dla radarów, a jego pociski trafiają dokładnie w cel, jak gdyby były sterowane myślami pilota. Amerykanie, aby utrzymać równowagę sił na świecie, wysyłają jednego człowieka- weterana wojny w Wietnamie, aby wykradł Firefoxa.
Ucieczka gangstera
Ucieczka gangstera Filmy, Sensacyjne | 1994 | Lektor
Wyś›wietleń: 251
Zobacz online
Małżeńska para przestępców zostaje wynajęta w celu zorganizowania napadu. Dość szybko okazuje się, że oboje zostali wynajęci jako przynęta dla policji. Małżeństwo postanawia rozpocząć swoją własną grę.
Oko za oko
Oko za oko Filmy, Sensacyjne | 1981 | Lektor
Wyś›wietleń: 275
Zobacz online
Dave ginie w płomieniach, Sean zostaje ranny podczas antynarkotykowej akcji przeciwko gangowi Morgana Canfielda. Przełożeni obciążają Kanea odpowiedzialnością za śmierć przyjaciela. Zostaje odsunięty od dochodzenia i pozbawiony broni. Śledztwo w sprawie zamachu na życie policjantów podejmuje na własną rękę reporterka telewizyjna Linda Chan, która posiada ważne dokumenty dotyczące gangu Canfielda.
Zarejestruj się
Reklama
Tutaj możesz umieścić reklamę


Osób online: