Lucy 2014 / Napisy PL

Lucy /Scarlett Johansson/ mieszkająca na Tajwanie studentka zostaje namówiona przez swojego chłopaka do dostarczenia ważnej teczki pewnemu biznesmenowi. Zanim jeszcze dziewczyna zorientuje się w co została wplątana, stanie się zakładniczką bezwzględnego pana Janga (Choi Min Sik) na którego rozkaz do organizmu Lucy zostanie chirurgicznie wszyta paczka z silną syntetyczną substancją przypominającą narkotyk. Przypadkowo substancja chemiczna rzeczywiście przenika do organizmu Lucy. Pod jej wpływem ciało dziewczyny zaczyna podlegać niewyobrażalnym transformacjom, a najbardziej doświadcza tego mózg, którego potencjał zostaje uwolniony i osiąga zdumiewające, pozostające dotychczas jedynie w sferze hipotez możliwości... Z ogromną intensywnością zaczyna odczuwać wszystko, co znajduje się wokół niej

Pan Peabody i Sherman (2014) / Dubbing PL

Pan Peabody, najmądrzejszy pies na świecie, wychowuje swojego adoptowanego syna Shermana na grzecznego chłopca. Dzięki wehikułowi czasu przeżywają najróżniejsze przygody.

Sąsiedzi 2014 / Lektor PL

Małżeństwo mające małe dziecko natrafia na nieoczekiwane problemy z sąsiadującym obok studenckim bractwem.

Na skraju jutra (2014) / Lektor PL

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której rasa obcych, zwanych Mimikami (Mimics), przypuściła na Ziemię bezlitosny atak i rozpanoszyła niczym pszczeli rój, obracając w ruinę całe miasta i zostawiając za sobą miliony ludzkich ofiar. Żadna armia na świecie nie może dorównać szybkością, okrucieństwem czy pozorną zdolnością przewidywania przyszłości uzbrojonym po zęby wojownikom z kosmosu, jak również ich dowódcom, którzy wydają rozkazy telepatycznie. Jednak nadszedł czas, kiedy armie całego świata połączyły swoje siły, by stanąć do decydującej walki na śmierć i życie przeciwko napastnikom z kosmosu. Podpułkownik Bill Cage (Cruise), żołnierz, który jeszcze nigdy nie znalazł się w ogniu walki, zostaje bezceremonialnie zdegradowany i rzuconyMoo-deom-kka-ji gan-da
Moo-deom-kka-ji gan-da Filmy, Kryminał | 2014 | Napisy PL
Wyś›wietleń: 2865
Zobacz online
Detektyw Go Geon-soo ma zły dzień. Dostaje papiery rozwodowe, umiera mu matka i śmiertelnie potrąca człowieka, którego ciało umieszcza w jej trumnie. Na dodatek jego partner zaczyna pracować nad sprawą owego wypadku, a on sam jest szantażowany przez świadka.
Killing Daddy
Killing Daddy Filmy, Kryminał | 2014 | Oryginał
Wyś›wietleń: 610
Zobacz online
Callie Rose jest przerażona samobójstwem matki, które miało miejsce gdy Callie była dzieckiem. Jest przekonana, że ojciec wini ją za śmierć matki. Starsza siostra Callie, Laura zawsze stawała po stronie ojca, wiec przez lata Callie była w separacji z rodziną. Kiedy Callie odkrywa, że ojciec miał wyniszczający udar, zauważa perfekcyjną okazję by powrócić do domu i wyznaczyć za matkę sprawiedliwość. Zawierzając, że jej ojciec jest niemy i bezradny planuje zniszczyć swoją siostrę i macochę oraz by na końcu zabić ojca. Callie wyrusza na drogę do zniszczenia by zniszczyć zepsutą rodzinę i zabrać ich bogactwa. Jednak zemsta Callie nie przyjdzie tak łatwo jak myślała, gdyż ukryta prawda o rodzinie może wywrócić cały jej plan.
The Mule
The Mule Filmy, Kryminał | 2014 | Oryginał
Wyś›wietleń: 568
Zobacz online
Zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o człowieku, który próbował przemycić narkotyki we własnym żołądku. Zatrzymany przez australijskie służby stara się zrobić wszystko, by opóźnić dowody swojej zbrodni.
Hwang-je-leul wi-ha-yeo
Hwang-je-leul wi-ha-yeo Filmy, Kryminał | 2014 | Napisy PL
Wyś›wietleń: 500
Zobacz online
Profesjonalny piłkarz, będąc zaangażowanym w ustawianie meczy, rezygnuje z kariery. Wkrótce trafia pod skrzydła Sang-ha, szefa nielegalnej organizacji.
Boca do Lixo
Boca do Lixo Filmy, Kryminał | 2010
Wyś›wietleń: 560
Zobacz online
Podążając śladami "Chłopców z ferajny" czy "Ojca chrzestnego", film przedstawia prawdziwą historię Hiroito Joanides (w tej roli Daniel de Oliveira). Pochodzący z dobrego domu Cygan, w wieku 21 lat został aresztowany i oskarżony o brutalne zasztyletowanie brzytwą swego ojca. Jednak nigdy go oficjalnie nie skazano. Po tych wydarzeniach kupił broń i przeniósł się do Boca de Lixo, regionu San Paolo, znanego z prostytucji, przemocy i narkotyków. Przewodząc nielegalnemu podziemiu, szybko stał się legendą Brazylii czyli jednym z najbardziej niebezpiecznych i poszukiwanych zbrodniarzy w kraju.
Powrót

Powrót

Powrót Filmy, Kryminał | 2011 | Lektor
Wyś›wietleń: 495
Zobacz online
Do miasteczka przyjeżdża pisarz powieści kryminalnych, który zafascynowany jest zagadką kilku brutalnych morderstw. W rozwiązaniu sprawy pomaga mu barmanka, Heather.
Jack Irish: Black Tide
Jack Irish: Black Tide Filmy, Kryminał | 2012
Wyś›wietleń: 500
Zobacz online
Tym razem niepokorny detektyw Jack Irish postanawia pomóc przyjacielowi swojego ojca. Mężczyzna prosi go, by pomógł mu odnaleźć zaginionego syna. Jack bez zastanowienia przyjmuje zlecenie.
Link do zbrodni
Link do zbrodni Filmy, Kryminał | 2014 | Lektor
Wyś›wietleń: 499
Zobacz online
Bohaterem jest mężczyzna, który ma obsesję na punkcie pięknej aktorki. Akcja rozgrywa się w czasie rzeczywistym na ekranie jego komputera w miarę jak bohater prześladuje kobietę w sieci i poza nią.
Sprawa wampira z Białej Kaplicy
Sprawa wampira z Białej Kaplicy Filmy, Kryminał | 2002 | Lektor
Wyś›wietleń: 490
Zobacz online
W opactwie został zamordowany mnich. Na jego szyi widnieje tajemniczy ślad ugryzienia. Bracia proszą o pomoc Sherlocka Holmesa. Morderstwo zdarzyło się tuż po serii zabójstw dokonanych przez Kubę Rozpruwacza. Dziwne okoliczności towarzyszące zdarzeniu zakłócają to, co bystry detektyw ceni najbardziej - logikę
This Killing Business
This Killing Business Filmy, Kryminał | 2013 | Napisy PL
Wyś›wietleń: 505
Zobacz online
Jim Collins z pozoru wygląda na normalnego urzędnika. W rzeczywistości jest psychopatą, który postanawia zrobić karierę po trupach. Pewnej nocy, korzystając z nadarzającej się sposobności, dusi swojego przełożonego, Harry'ego Davisa. Śledztwo w tej sprawie rozpoczyna detektyw Scott Hume.
Tatort: Fatalna przesyłka
Tatort: Fatalna przesyłka Filmy, Kryminał | Lektor
Wyś›wietleń: 544
Zobacz online
Podczas ładowania kontenera chłodniczego w porcie Dunaju, zostaje odkryta usterka układu chłodzenia. Gdy kontener zostaje otwarty, oprócz ton mięsa, znalezione zostają trzy ciała. Następnego dnia, ciało kolejnego Chińczyka zostaje odnalezione. Ślady z trzech ciał z kontenera i zabitego następnego dnia Chińczyka, prowadzą do sprzedawcy mięsa, Klausa Mullera, który wydaje się być usposobieniem niewinności. Podczas swoich dalszych dochodzeń, Moritz Eisner i Bibi Fellner coraz głębiej wchodzą w niewyobrażalne układy chińskiej mafii.
Sin City 2: Damulka warta grzechu
Sin City 2: Damulka warta grzechu Filmy, Kryminał | 2014 | Napisy PL
Wyś›wietleń: 448
Zobacz online
Dwight (Josh Brolin) jest detektywem-fotografem, który specjalizuje się w zdjęciach kompromitujących zdeprawowanych bogaczy. Jego życie staje na głowie, kiedy na nowo wkracza w nie Ava (Eva Green) - dawna miłość, kobieta warta każdego grzechu. Ruszając na pomoc kochance, Dwight szybko odkryje, że znalazł się w środku intrygi, która może przerosnąć nawet największego twardziela. W tej sytuacji przyjdzie mu połączyć siły z nieobliczalnym zabijaką - Marvem (Mickey Rourke).
Egzamin z morderstwa
Egzamin z morderstwa Filmy, Kryminał | 2013 | Lektor
Wyś›wietleń: 479
Zobacz online
Specjalista w zakresie prawa karnego, Roberto Bermúdez, podejrzewa, że jeden z jego najlepszych uczniów jest sprawcą brutalnego morderstwa. Mężczyzna za wszelką cenę próbuje dowiedzieć się prawdy.
Miejsce zbrodni. Witamy w Hamburgu
Miejsce zbrodni. Witamy w Hamburgu Filmy, Kryminał | Lektor
Wyś›wietleń: 541
Zobacz online
Funkcjonariusz Nick Tschiller (Til Schweiger) przenosi się z córką (Luna Schweiger) do Hamburga i zaczyna pracę w Wydziale Kryminalnym tamtejszej policji. Wraz ze swoim nowym partnerem, Yalcinem Gümerem (Fahri Yardim), otrzymuje zadanie przeprowadzenia inspekcji w pewnym prywatnym mieszkaniu, w którym mogą ukrywać się prostytutki. Na miejscu mężczyźni znajdują nastolatki zmuszane do nierządu i pilnujących ich gangsterów. Dochodzi do strzelaniny, w której ginie trzech kryminalistów, a Yalcin zostaje ranny. Na skutek tych zdarzeń przeciwko Nickowi i jego partnerowi zostaje wszczęte wewnętrzne śledztwo. Pozbawiony wsparcia przełożonych Tschiller postanawia sam doprowadzić do końca sprawę gangu zajmującego się handlem żywym towarem. Okazuje się, że powiązania z mafią ma jego dawny przyjaciel, Max Brenner (Mark Waschke).
John Doe: Vigilante
John Doe: Vigilante Filmy, Kryminał | 2014
Wyś›wietleń: 452
Zobacz online
Niektórzy nazywają go mesjaszem, inni diabłem. Jedni, wychwalają i naśladują jego działania, drudzy je piętnują. Ten człowiek poświęcił się idei, usiłując zjednoczyć ludzkość, by stała się wspólnotą, która potrafi uchronić się od wszechobecnej przemocy i bezprawia. Dziś, oskarżony o seryjne zabójstwa, John Doe (Jamie Bamber), oczekuje na werdykt w jednej z najbardziej kontrowersyjnych spraw w historii. Dowodem jest mrożący krew w żyłach zbiór pamiętników wideo...
5th Street
5th Street Filmy, Kryminał | 2013 | Oryginał
Wyś›wietleń: 453
Zobacz online
Opowieść o przemocy, miłości i zemście. Kiedy Joe Montoya traci żonę w strzelaninie gangów, poprzysięga sobie że nic go nie powstrzyma przed zemstą na wszystkich osobach odpowiedzialnych za jej śmierć.
Szklana tarcza
Szklana tarcza Filmy, Kryminał | 1994 | Oryginał
Wyś›wietleń: 463
Zobacz online
Młody adept akademii policyjnej zostaje skierowany do pierwszej w życiu pracy w biurze szeryfa. Szybko się przekonuje, że świat jego naturalnych wrogów to nie tylko zorganizowane podziemie, handlarze bronią i narkotykami, ale również koledzy po fachu. Mimo iż ma zadatki na świetnego policjanta, to kolorem skóry nie pasuje do nieskazitelnej bieli otoczenia. W obronie swej godności stróża prawa wypowiada otwartą wojnę. Pomaga mu jedyna w służbie kobieta.
Wielki zegar
Wielki zegar Filmy, Kryminał | 1948 | Oryginał
Wyś›wietleń: 415
Zobacz online
Potężny magnat prasowy Earl Janouth morduje w afekcie swoją kochankę. Wraz z oddanym przyjacielem tuszują dowody jego obecności na miejscu zbrodni, po czym wpadają na pomysł, by w zabójstwo wrobić mężczyznę, który opuścił mieszkanie kochanki na chwilę przed przybyciem Janoutha. Magnat zleca więc swojemu pracownikowi specjalizującemu się w odnajdywaniu zaginionych osób odnalezienie owego mężczyzny, nie wiedząc, że to właśnie jego widział tamtej nocy.
Zarejestruj się
Reklama
Tutaj możesz umieścić reklamę


Osób online: