Lucy 2014 / Napisy PL

Lucy /Scarlett Johansson/ mieszkająca na Tajwanie studentka zostaje namówiona przez swojego chłopaka do dostarczenia ważnej teczki pewnemu biznesmenowi. Zanim jeszcze dziewczyna zorientuje się w co została wplątana, stanie się zakładniczką bezwzględnego pana Janga (Choi Min Sik) na którego rozkaz do organizmu Lucy zostanie chirurgicznie wszyta paczka z silną syntetyczną substancją przypominającą narkotyk. Przypadkowo substancja chemiczna rzeczywiście przenika do organizmu Lucy. Pod jej wpływem ciało dziewczyny zaczyna podlegać niewyobrażalnym transformacjom, a najbardziej doświadcza tego mózg, którego potencjał zostaje uwolniony i osiąga zdumiewające, pozostające dotychczas jedynie w sferze hipotez możliwości... Z ogromną intensywnością zaczyna odczuwać wszystko, co znajduje się wokół niej

Pan Peabody i Sherman (2014) / Dubbing PL

Pan Peabody, najmądrzejszy pies na świecie, wychowuje swojego adoptowanego syna Shermana na grzecznego chłopca. Dzięki wehikułowi czasu przeżywają najróżniejsze przygody.

Sąsiedzi 2014 / Lektor PL

Małżeństwo mające małe dziecko natrafia na nieoczekiwane problemy z sąsiadującym obok studenckim bractwem.

Na skraju jutra (2014) / Lektor PL

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której rasa obcych, zwanych Mimikami (Mimics), przypuściła na Ziemię bezlitosny atak i rozpanoszyła niczym pszczeli rój, obracając w ruinę całe miasta i zostawiając za sobą miliony ludzkich ofiar. Żadna armia na świecie nie może dorównać szybkością, okrucieństwem czy pozorną zdolnością przewidywania przyszłości uzbrojonym po zęby wojownikom z kosmosu, jak również ich dowódcom, którzy wydają rozkazy telepatycznie. Jednak nadszedł czas, kiedy armie całego świata połączyły swoje siły, by stanąć do decydującej walki na śmierć i życie przeciwko napastnikom z kosmosu. Podpułkownik Bill Cage (Cruise), żołnierz, który jeszcze nigdy nie znalazł się w ogniu walki, zostaje bezceremonialnie zdegradowany i rzuconySinbad: The Fifth Voyage
Sinbad: The Fifth Voyage Filmy, Fantasy | 2014 | Oryginał
Wyś›wietleń: 266
Zobacz online
Kiedy pierworodny syn sułtana zostaje porwany przez złego czarnoksiężnika, to Sindbad musi wyruszyć na pustynię pełną magii i niebezpiecznych stworzeń by uratować następcę tronu.
Nagie na księżycu
Nagie na księżycu Filmy, Fantasy | 1961 | Oryginał
Wyś›wietleń: 259
Zobacz online
Dwaj amerykańscy naukowcy postanawiają - wychodząc z prywatnej inicjatywy - wyprawić się na srebrny glob. Badacze docierają na miejsce (arboretum na Florydzie) i przekonują się, że na Księżycu żyje rasa nagich kobiet (!). Ciężko jest prowadzić doświadczenia naukowe w tak dziwnych okolicznościach, tym bardziej, że królowa dzikiego plemienia amazonek zakochuje się w młodszym z uczestników wyprawy.
Dracula Historia Nieznana
Dracula Historia Nieznana Filmy, Fantasy | 2014 | Napisy PL
Wyś›wietleń: 291
Zobacz online
Film łączy w sobie dwie opowieści. Jedna z nich bazuje na autentycznej postaci - walczącego z Turkami Vlada Palownika, druga odnosi się do legendy dotyczącej pojawienia się pierwszego na Ziemi wampira. Vlad Tepes (Luke Evans) to młody książę, który chcąc uwolnić i zarazem ocalić życie rodziny z rąk okrutnego sułtana, a także mając na uwadze dobro swojego kraju, postanawia sprzedać duszę diabłu. W ten sposób staje się pierwszym wampirem na świecie - znanym jako Hrabia Dracula.
Hercules
Hercules Filmy, Fantasy | 2014
Wyś›wietleń: 338
Zobacz online
Ziemia, czternaście tysięcy lat temu. Udręczona dusza półboga błąka się po świecie. Herkules (Johnson), syn potężnego Zeusa, przez całe życie nie zaznał niczego prócz cierpienia. Po wykonaniu dwunastu ciężkich prac i utracie rodziny, poświęca się krwawym bitwom. Tylko one przynoszą mu ukojenie. Za towarzyszy ma szóstkę podobnych mu straceńców, których łączy zamiłowanie do wojny i nieustająca bliskość śmierci. Ich los odmienia się, gdy król Tracji (Hurt) zechce, by uczynilii jego armię najpotężniejszą na świecie. Zagubione dusze dostrzegą, jak nisko upadły, gdy stworzą wojowników równie bezwzględnych i żądnych krwi, jak one same.
Herkules, Samson i Ulisses
Herkules, Samson i Ulisses Filmy, Fantasy | 1963 | Lektor
Wyś›wietleń: 268
Zobacz online
Herkules, Samson i Ulisses - trzej mityczni siłacze tropią tajemniczego morskiego potwora.
Kuroshitsuji
Kuroshitsuji Filmy, Fantasy | 2014
Wyś›wietleń: 314
Zobacz online
Jako potomkini szlacheckiej rodziny Shiori Genpo rozwiązuje trudne sprawy przydzielone przez królową. Pomaga jej demoniczny lokaj Sebastian, z którym zawarła pakt.
Trzej królowie
Trzej królowie Filmy, Fantasy | 2001 | Lektor
Wyś›wietleń: 304
Zobacz online
Bardzo ciepła i humorystyczna historia trzech króli - w drodze do Jerozolimy, zostają przeniesieni w przyszłość. Postanawiają odnaleźć dzieciątko Jezus w Paryżu 2001... Niezwykły splot akcji i nieprzewidywalne zachowania pozostawią niesamowite wrażenia...
Dynastia smoka
Dynastia smoka Filmy, Fantasy | 2006 | Lektor
Wyś›wietleń: 310
Zobacz online
Dzielny wojownik Marco di Paolo (Federico Castelluccio) wyrusza z trzynastowiecznych Włoch do Chin na spotkanie z samym cesarzem Gao (James Hong), z którym ma negocjować warunki porozumienia. Marco towarzyszy m.in. jego brat Giovanni (Aaron Hendry). Rozmowy przebiegają pomyślnie, jednak na drodze do porozumienia staje doradca władcy, przebiegły Shang Sel (Peter Kwong), który namawia cesarza, aby zerwał rozmowy z "barbarzyńcami". Kiedy Cesarz odmawia Shang Sel postanawia działać na własną rękę. Przy pomocy relikwii o nazwie "Dragon Stone" wzywa smoki, aby zniszczyły di Paolo i jego ludzi. Plan wymyka się jednak spod kontroli. Bestie rozszarpują wielu Chińczyków. W końcu cesarz wraz z Marco di Paolo powstrzymuje je. Pojmany Shang Sel, którego cesarz skazuje na śmierć, ucieka z więzienia i po raz kolejny podejmuje walkę z di Paolo. Znów wzywa smoki, które tym razem powodują rzeź na niewinnych mieszkańcach europejskiej wioski. Wśród zabitych jest kowal, którego córka Ava (Stana Katic) poprzysięga zemstę.
House of Last Things
House of Last Things Filmy, Fantasy | 2013 | Oryginał
Wyś›wietleń: 239
Zobacz online
Zaskakujący thriller psychologiczny rozgrywający się w Portland w stanie Oregon. Krytyk muzyki poważnej i jego przeżywająca tragedię żona, wyjeżdżają w rekonwalescencyjną podróż do Włoch. Jednak nieujawnione wydarzenia z przeszłości powracają, wpływając nie tylko na ich rodzinę, lecz także na dom i jego tymczasowych opiekunów.
Mummy Ressurected
Mummy Ressurected Filmy, Fantasy | Oryginał
Wyś›wietleń: 280
Zobacz online
Podczas prac wykopaliskowych zespół archeologów odkrywa starożytną mumię, jak się wkrótce okazuje uwalnia ona z grobowca śmiertelną klątwę.
P-51 Dragon Fighter
P-51 Dragon Fighter Filmy, Fantasy | 2013 | Oryginał
Wyś›wietleń: 245
Zobacz online
Afryka, rok 1943. Wobec postępującego natarcia Amerykanów naziści decydują się na desperacki krok - korzystając z czarnej magii, uwalniają stado krwiożerczych smoków i wypuszczają ich na wroga. Na ich drodze staje kilka załóg z bohaterskiej alianckiej eskadry.
Historia z Los Angeles /  L.A. Story
Historia z Los Angeles / L.A. Story Filmy, Fantasy | 1991 | Lektor
Wyś›wietleń: 265
Zobacz online
Harris K. Telemacher (Steve Martin) jest ekscentrycznym prezenterem pogody mieszkającym w Los Angeles. Po zawodowym i osobistym kryzysie zakochuje się z wzajemnością w atrakcyjnej dziennikarce Sarze (Victoria Tennant). Czuje się spełniony emocjonalnie, gdyż kobieta zaspokaja jego romantyczne gusta. W pozytywnym myśleniu pomaga mu również elektroniczny bilboard, z którym nawiązuje swego rodzaju kontakt.
The Wrath of Vajra
The Wrath of Vajra Filmy, Fantasy | 2013 | Napisy PL
Wyś›wietleń: 272
Zobacz online
Vajrasattve od najmłodszych lat szkolił się w sztukach walki w japońskiej sekcie, przebywając w Chinach w latach 30-tych. Po wypadku, który spowodował śmierć jego brata, Vajrasattva postanawia się zemścić na sekcie, która go wychowała.
Człowiek z przyszłości
Człowiek z przyszłości Filmy, Fantasy | 2011 | Lektor
Wyś›wietleń: 267
Zobacz online
Andrew jest robotem jakich tysiące. Wykonuje szeroki zakres prac domowych, gotuje, sprząta, naprawia skomplikowane urządzenia i opiekuje się dziećmi. Szybko jednak okazuje się, że ma niezwykłą osobowość, która wyróżnia go na tle innych robotów. Jego właściciel, Richard Martin (Sam Neil), zachęca go do rozwijania swoich talentów. Dzięki niemu Andrew coraz silniej utwierdza się w przekonaniu o swej wyjątkowości. Po latach postanawia zwrócić się do Zgromadzenia Światowego z prośbą o uznanie go za człowieka...
Black Ice
Black Ice Filmy, Fantasy | 2009 | Oryginał
Wyś›wietleń: 280
Zobacz online
Evelyn, młoda kobieta zaczyna zgłębiać swoją kobiecość i po raz pierwszy odkrywa, że nic nie jest takie jakim jej się wydawało. Zdezorientowana i zagubiona w relacjach ze swoim bliskim przyjacielem Chrisem dziewczyna jeszcze bardziej odpływa w świat fantasy i lekceważenia zasad rzeczywistości.
No-keu

No-keu

No-keu Filmy, Fantasy | 2012 | Napisy PL
Wyś›wietleń: 296
Zobacz online
Jeong-hwa wprowadza się do nowego domu, wkrótce zacząną się w nim dziać dziwne rzeczy - każdej nocy ktoś puka do jej drzwi.
Knights of Badassdom
Knights of Badassdom Filmy, Fantasy | 2013 | Lektor
Wyś›wietleń: 296
Zobacz online
W oddalonych od cywilizacji lasach New Jersey zbiera się grupa graczy LARP, by wspólnie przeżyć przygodę w mitycznym (i w większości wyobrażonym) średniowiecznym świecie. Niestety ta szybko przekształca się w zbyt realny koszmar, kiedy jeden z czarodziejów rzuca zaklęcie z kupionej na eBayu księgi czarów.
Niebezpieczna kraina
Niebezpieczna kraina Filmy, Fantasy | 2005 | Lektor
Wyś›wietleń: 263
Zobacz online
Zobacz zabierające oddech zdjęcia, niesamowite akrobacje i fantastyczne potyczki! Przed Tobą chińska opowieść o walce dobra ze złem zrealizowana z olbrzymim rozmachem! Kierując się do miasta Shache legendarny mnich Triptaka wraz w trzema uczniami przemierza niebezpieczną krainę. Podczas wędrówki grupa podróżnych zostaje zaatakowana przez grupę demonów. Ratując życie jednemu z chłopców Triptaka zostaje pojmany przez króla wszelkich gadów. Uwięziony i pilnowany mnich traci wszelkie nadzieje na ucieczkę, do momentu, w którym nawiązuje więź z Meiyan, kobietą-demonem. Zyskując nowego sojusznika mężczyzna odzyskuje wiarę w wolność i szansę na uratowanie zagubionych uczniów.
Zarejestruj się
Reklama
Tutaj możesz umieścić reklamę


Osób online: