Lucy 2014 / Napisy PL

Lucy /Scarlett Johansson/ mieszkająca na Tajwanie studentka zostaje namówiona przez swojego chłopaka do dostarczenia ważnej teczki pewnemu biznesmenowi. Zanim jeszcze dziewczyna zorientuje się w co została wplątana, stanie się zakładniczką bezwzględnego pana Janga (Choi Min Sik) na którego rozkaz do organizmu Lucy zostanie chirurgicznie wszyta paczka z silną syntetyczną substancją przypominającą narkotyk. Przypadkowo substancja chemiczna rzeczywiście przenika do organizmu Lucy. Pod jej wpływem ciało dziewczyny zaczyna podlegać niewyobrażalnym transformacjom, a najbardziej doświadcza tego mózg, którego potencjał zostaje uwolniony i osiąga zdumiewające, pozostające dotychczas jedynie w sferze hipotez możliwości... Z ogromną intensywnością zaczyna odczuwać wszystko, co znajduje się wokół niej

Pan Peabody i Sherman (2014) / Dubbing PL

Pan Peabody, najmądrzejszy pies na świecie, wychowuje swojego adoptowanego syna Shermana na grzecznego chłopca. Dzięki wehikułowi czasu przeżywają najróżniejsze przygody.

Sąsiedzi 2014 / Lektor PL

Małżeństwo mające małe dziecko natrafia na nieoczekiwane problemy z sąsiadującym obok studenckim bractwem.

Na skraju jutra (2014) / Lektor PL

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której rasa obcych, zwanych Mimikami (Mimics), przypuściła na Ziemię bezlitosny atak i rozpanoszyła niczym pszczeli rój, obracając w ruinę całe miasta i zostawiając za sobą miliony ludzkich ofiar. Żadna armia na świecie nie może dorównać szybkością, okrucieństwem czy pozorną zdolnością przewidywania przyszłości uzbrojonym po zęby wojownikom z kosmosu, jak również ich dowódcom, którzy wydają rozkazy telepatycznie. Jednak nadszedł czas, kiedy armie całego świata połączyły swoje siły, by stanąć do decydującej walki na śmierć i życie przeciwko napastnikom z kosmosu. Podpułkownik Bill Cage (Cruise), żołnierz, który jeszcze nigdy nie znalazł się w ogniu walki, zostaje bezceremonialnie zdegradowany i rzuconyProponowane:
Fame High

Fame High

Każdy marzy o sławie. Dokument przedstawia grupę młodych ludzi, którzy chcą zostać aktorami, tancerzami i osiągnąć sławę.
Ranchero

Ranchero

Były farmer po tym jak naraził się miejscowemu gangsterowi zostawia wszystko i przeprowadza się do Los Angeles, tam próbuje na nowo ułożyć sobie
Lewis Black Old Yeller Live at the Borgata

Lewis Black Old Yeller Live at the Borgata

Przezabawny Lewis Black w swoim stand-upie.
The House of Magic

The House of Magic

Chcąc ukryć się przed burzą młody kot znajduje schronienie w domu zwariowanego, starego magika. To najdziwniejszy dom jaki mógł sobie wyobrazić.
Broadway Idiot

Broadway Idiot

Dokument o wokaliście i gitarzyście zespołu Green Day - Billie Joe Armstrongu. W filmie zapis punk rockowego koncertu w Madison Square Garden.

Chris Hardwick Mandroid

Pokaż podobne filmy
Oceń film!
Wyświetleń filmu: 376
Chris Hardwick Mandroid
Premiera: 2012
Opis: Chris Hardwick w swoim stand-upie.

Kategoria: Filmy, KabaretyTagi: Chris, Hardwick, Mandroid, 2012, Orygina
  • Komentarze
Zarejestruj się
Reklama
Tutaj możesz umieścić reklamę


Osób online: