Lucy 2014 / Napisy PL

Lucy /Scarlett Johansson/ mieszkająca na Tajwanie studentka zostaje namówiona przez swojego chłopaka do dostarczenia ważnej teczki pewnemu biznesmenowi. Zanim jeszcze dziewczyna zorientuje się w co została wplątana, stanie się zakładniczką bezwzględnego pana Janga (Choi Min Sik) na którego rozkaz do organizmu Lucy zostanie chirurgicznie wszyta paczka z silną syntetyczną substancją przypominającą narkotyk. Przypadkowo substancja chemiczna rzeczywiście przenika do organizmu Lucy. Pod jej wpływem ciało dziewczyny zaczyna podlegać niewyobrażalnym transformacjom, a najbardziej doświadcza tego mózg, którego potencjał zostaje uwolniony i osiąga zdumiewające, pozostające dotychczas jedynie w sferze hipotez możliwości... Z ogromną intensywnością zaczyna odczuwać wszystko, co znajduje się wokół niej

Pan Peabody i Sherman (2014) / Dubbing PL

Pan Peabody, najmądrzejszy pies na świecie, wychowuje swojego adoptowanego syna Shermana na grzecznego chłopca. Dzięki wehikułowi czasu przeżywają najróżniejsze przygody.

Sąsiedzi 2014 / Lektor PL

Małżeństwo mające małe dziecko natrafia na nieoczekiwane problemy z sąsiadującym obok studenckim bractwem.

Na skraju jutra (2014) / Lektor PL

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której rasa obcych, zwanych Mimikami (Mimics), przypuściła na Ziemię bezlitosny atak i rozpanoszyła niczym pszczeli rój, obracając w ruinę całe miasta i zostawiając za sobą miliony ludzkich ofiar. Żadna armia na świecie nie może dorównać szybkością, okrucieństwem czy pozorną zdolnością przewidywania przyszłości uzbrojonym po zęby wojownikom z kosmosu, jak również ich dowódcom, którzy wydają rozkazy telepatycznie. Jednak nadszedł czas, kiedy armie całego świata połączyły swoje siły, by stanąć do decydującej walki na śmierć i życie przeciwko napastnikom z kosmosu. Podpułkownik Bill Cage (Cruise), żołnierz, który jeszcze nigdy nie znalazł się w ogniu walki, zostaje bezceremonialnie zdegradowany i rzuconyProponowane:
One Direction - Hershey Park Stadium Concert

One Direction - Hershey Park Stadium Concert

Koncert One Direction na Stadionie Hershey Park
Marc Anthony - Concert Live

Marc Anthony - Concert Live

Noszący imię po słynnym meksykańskim piosenkarzu, Marco Antonio Muniz już na początku kariery zdecydował się na używanie pseudonimu 'Marc Anthony'.
Enrique Iglesias - Concert MTV Batumi

Enrique Iglesias - Concert MTV Batumi

Zapis koncertu Enrique Iglesiasa, który się odbył w 2011 roku w Gruzji.
Enrique Iglesias - Full Concert - live @ Odyssey Arena (Belfast, 2007)

Enrique Iglesias - Full Concert - live @ Odyssey Arena (Belfast, 2007)

Koncert hiszpańskiego piosenkarza Enrique Iglesiasa, który muzyk zagrał w 2007 roku w Irlandii.
Shakira - Rock in Rio Concert

Shakira - Rock in Rio Concert

Shakira Isabel Mebarak Ripoll kolumbijska piosenkarka pop-rockowa, autorka tekstów, muzyk, producent muzyczny, tancerka i filantrop, ambasador

Robin Thicke concert

Pokaż podobne filmy
Oceń film!
Wyświetleń filmu: 216
Robin Thicke concert
Premiera: 2013
Opis: Koncert amerykańskiego wokalisty Robina Thicke.

Kategoria: Filmy, MuzycznyTagi: Robin, Thicke, concert, 2013, Orygina
  • Komentarze
Zarejestruj się
Reklama
Tutaj możesz umieścić reklamę


Osób online: