Lucy 2014 / Napisy PL

Lucy /Scarlett Johansson/ mieszkająca na Tajwanie studentka zostaje namówiona przez swojego chłopaka do dostarczenia ważnej teczki pewnemu biznesmenowi. Zanim jeszcze dziewczyna zorientuje się w co została wplątana, stanie się zakładniczką bezwzględnego pana Janga (Choi Min Sik) na którego rozkaz do organizmu Lucy zostanie chirurgicznie wszyta paczka z silną syntetyczną substancją przypominającą narkotyk. Przypadkowo substancja chemiczna rzeczywiście przenika do organizmu Lucy. Pod jej wpływem ciało dziewczyny zaczyna podlegać niewyobrażalnym transformacjom, a najbardziej doświadcza tego mózg, którego potencjał zostaje uwolniony i osiąga zdumiewające, pozostające dotychczas jedynie w sferze hipotez możliwości... Z ogromną intensywnością zaczyna odczuwać wszystko, co znajduje się wokół niej

Pan Peabody i Sherman (2014) / Dubbing PL

Pan Peabody, najmądrzejszy pies na świecie, wychowuje swojego adoptowanego syna Shermana na grzecznego chłopca. Dzięki wehikułowi czasu przeżywają najróżniejsze przygody.

Sąsiedzi 2014 / Lektor PL

Małżeństwo mające małe dziecko natrafia na nieoczekiwane problemy z sąsiadującym obok studenckim bractwem.

Na skraju jutra (2014) / Lektor PL

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której rasa obcych, zwanych Mimikami (Mimics), przypuściła na Ziemię bezlitosny atak i rozpanoszyła niczym pszczeli rój, obracając w ruinę całe miasta i zostawiając za sobą miliony ludzkich ofiar. Żadna armia na świecie nie może dorównać szybkością, okrucieństwem czy pozorną zdolnością przewidywania przyszłości uzbrojonym po zęby wojownikom z kosmosu, jak również ich dowódcom, którzy wydają rozkazy telepatycznie. Jednak nadszedł czas, kiedy armie całego świata połączyły swoje siły, by stanąć do decydującej walki na śmierć i życie przeciwko napastnikom z kosmosu. Podpułkownik Bill Cage (Cruise), żołnierz, który jeszcze nigdy nie znalazł się w ogniu walki, zostaje bezceremonialnie zdegradowany i rzuconyProponowane:
Britney Spears - Live The Femme Fatale Tour From Toronto

Britney Spears - Live The Femme Fatale Tour From Toronto

The Femme Fatale Tour to siódma światowa trasa amerykańskiej piosenkarki pop Britney Spears promująca jej siódmy krążek Femme Fatale.
Człowiek z tektury

Człowiek z tektury

Film przedstawia jeden dzień z życia Szymona Pietrasiewicza
Rihanna Live at the O

Rihanna Live at the O

The Loud Tour
Beyonce - I Am World Tour

Beyonce - I Am World Tour

I Am... World Tour
Christina Aguilera - Stripped Tour live in the U.K.

Christina Aguilera - Stripped Tour live in the U.K.

Stripped World Tour jest to światowa trasa koncertowa Christiny Aguilery. Tournée promuje drugi studyjny album wokalistki Stripped.

Eric Saade - Pop Explosion Tour

Pokaż podobne filmy
Oceń film!
Wyświetleń filmu: 215
Eric Saade - Pop Explosion Tour
Premiera: 2012
Opis: Koncert szwedzkiego piosenkarza pop i dance z 2012 roku. W latach 2007

Kategoria: Filmy, Muzyczny

Wersja językowa: Oryginał

Tagi: Eric, Saade, Explosion, Tour, 2012, Orygina
  • Komentarze
Zarejestruj się
Reklama
Tutaj możesz umieścić reklamę


Osób online: