Lucy 2014 / Napisy PL

Lucy /Scarlett Johansson/ mieszkająca na Tajwanie studentka zostaje namówiona przez swojego chłopaka do dostarczenia ważnej teczki pewnemu biznesmenowi. Zanim jeszcze dziewczyna zorientuje się w co została wplątana, stanie się zakładniczką bezwzględnego pana Janga (Choi Min Sik) na którego rozkaz do organizmu Lucy zostanie chirurgicznie wszyta paczka z silną syntetyczną substancją przypominającą narkotyk. Przypadkowo substancja chemiczna rzeczywiście przenika do organizmu Lucy. Pod jej wpływem ciało dziewczyny zaczyna podlegać niewyobrażalnym transformacjom, a najbardziej doświadcza tego mózg, którego potencjał zostaje uwolniony i osiąga zdumiewające, pozostające dotychczas jedynie w sferze hipotez możliwości... Z ogromną intensywnością zaczyna odczuwać wszystko, co znajduje się wokół niej

Pan Peabody i Sherman (2014) / Dubbing PL

Pan Peabody, najmądrzejszy pies na świecie, wychowuje swojego adoptowanego syna Shermana na grzecznego chłopca. Dzięki wehikułowi czasu przeżywają najróżniejsze przygody.

Sąsiedzi 2014 / Lektor PL

Małżeństwo mające małe dziecko natrafia na nieoczekiwane problemy z sąsiadującym obok studenckim bractwem.

Na skraju jutra (2014) / Lektor PL

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której rasa obcych, zwanych Mimikami (Mimics), przypuściła na Ziemię bezlitosny atak i rozpanoszyła niczym pszczeli rój, obracając w ruinę całe miasta i zostawiając za sobą miliony ludzkich ofiar. Żadna armia na świecie nie może dorównać szybkością, okrucieństwem czy pozorną zdolnością przewidywania przyszłości uzbrojonym po zęby wojownikom z kosmosu, jak również ich dowódcom, którzy wydają rozkazy telepatycznie. Jednak nadszedł czas, kiedy armie całego świata połączyły swoje siły, by stanąć do decydującej walki na śmierć i życie przeciwko napastnikom z kosmosu. Podpułkownik Bill Cage (Cruise), żołnierz, który jeszcze nigdy nie znalazł się w ogniu walki, zostaje bezceremonialnie zdegradowany i rzuconyProponowane:
Calvin Harris @ iTunes Festival

Calvin Harris @ iTunes Festival

Koncert szkockiego piosenkarza Calvina Harrisa.
The Wanted - Live in Festival (Rio de Janeiro)

The Wanted - Live in Festival (Rio de Janeiro)

Koncert The Wanted w Rio de Janeiro
Ricky Martin - Festival de Vi

Ricky Martin - Festival de Vi

Koncert Ricky Martina - występ latynoskiego artysty na Festivalu de Vina 2014
Marc Anthony - Festival de Vi

Marc Anthony - Festival de Vi

Noszący imię po słynnym meksykańskim piosenkarzu, Marco Antonio Muniz już na początku kariery zdecydował się na używanie pseudonimu 'Marc Anthony'.
Beyonce - Live at Glastonbury

Beyonce - Live at Glastonbury

W czerwcu 2011 roku Beyoncé wystąpiła na Glastonbury Festival 2011 jako jedna z trzech tzw. headlinerów, czyli głównych gwiazd wydarzenia, wraz z U2

The Wanted - Live at iTunes Festival London

Pokaż podobne filmy
Oceń film!
Wyświetleń filmu: 226
The Wanted - Live at iTunes Festival London
Premiera: 2011
Opis: Koncert grupy The Wanted na iTunes Festival: London 2011

Kategoria: Filmy, Muzyczny

Wersja językowa: Oryginał

Tagi: Wanted, Live, iTunes, Festival, London, 2011, Orygina
  • Komentarze
Zarejestruj się
Reklama
Tutaj możesz umieścić reklamę


Osób online: