Lucy 2014 / Napisy PL

Lucy /Scarlett Johansson/ mieszkająca na Tajwanie studentka zostaje namówiona przez swojego chłopaka do dostarczenia ważnej teczki pewnemu biznesmenowi. Zanim jeszcze dziewczyna zorientuje się w co została wplątana, stanie się zakładniczką bezwzględnego pana Janga (Choi Min Sik) na którego rozkaz do organizmu Lucy zostanie chirurgicznie wszyta paczka z silną syntetyczną substancją przypominającą narkotyk. Przypadkowo substancja chemiczna rzeczywiście przenika do organizmu Lucy. Pod jej wpływem ciało dziewczyny zaczyna podlegać niewyobrażalnym transformacjom, a najbardziej doświadcza tego mózg, którego potencjał zostaje uwolniony i osiąga zdumiewające, pozostające dotychczas jedynie w sferze hipotez możliwości... Z ogromną intensywnością zaczyna odczuwać wszystko, co znajduje się wokół niej

Pan Peabody i Sherman (2014) / Dubbing PL

Pan Peabody, najmądrzejszy pies na świecie, wychowuje swojego adoptowanego syna Shermana na grzecznego chłopca. Dzięki wehikułowi czasu przeżywają najróżniejsze przygody.

Sąsiedzi 2014 / Lektor PL

Małżeństwo mające małe dziecko natrafia na nieoczekiwane problemy z sąsiadującym obok studenckim bractwem.

Na skraju jutra (2014) / Lektor PL

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której rasa obcych, zwanych Mimikami (Mimics), przypuściła na Ziemię bezlitosny atak i rozpanoszyła niczym pszczeli rój, obracając w ruinę całe miasta i zostawiając za sobą miliony ludzkich ofiar. Żadna armia na świecie nie może dorównać szybkością, okrucieństwem czy pozorną zdolnością przewidywania przyszłości uzbrojonym po zęby wojownikom z kosmosu, jak również ich dowódcom, którzy wydają rozkazy telepatycznie. Jednak nadszedł czas, kiedy armie całego świata połączyły swoje siły, by stanąć do decydującej walki na śmierć i życie przeciwko napastnikom z kosmosu. Podpułkownik Bill Cage (Cruise), żołnierz, który jeszcze nigdy nie znalazł się w ogniu walki, zostaje bezceremonialnie zdegradowany i rzuconyProponowane:
House of Anubis

House of Anubis

Osiemdziesiąt lat temu pewne małżeństwo archeologów, Państwo Frobisher-Smythe, wybudowało piękny dom, w którym zamieszkali razem z córką Sarą.
Mummy Ressurected

Mummy Ressurected

Podczas prac wykopaliskowych zespół archeologów odkrywa starożytną mumię, jak się wkrótce okazuje uwalnia ona z grobowca śmiertelną klątwę.
Krew z grobowca mumii

Krew z grobowca mumii

Profesor archeologii Julian Fuchs (Andrew Keir), wraz z grupą naukowców wyrusza do Egiptu, by odnaleźć grób egipskiej księżniczki Tery. Po pewnym
Ramzes II Wędrówka Mumii

Ramzes II Wędrówka Mumii

Ramzes II zwany Wielkim, 3200 lat temu władał Egiptem. Należał do XIX dynastii faraonów. Przez 67 lat zasiadania na tronie, dążył do rozbudowy kraju.
Echnaton i Nefretete - królewscy bogowie Egiptu

Echnaton i Nefretete - królewscy bogowie Egiptu

Dwa wieki temu w Tell El - Amarna znaleziono pod piaskiem ruiny starożytnego miasta. Jak się okazało, była to dawna stolica Egiptu założona w XIV

Tale of the Mummy (1998)

Pokaż podobne filmy
Oceń film!
Wyświetleń filmu: 248
Tale of the Mummy
Rok produkcji: 1998
Produkcja: Stany Zjednoczone
Premiera: 1998
Reżyseria: Russell Mulcahy
Opis: Wieki temu, pod piaskami starożytnego Egiptu, pochowany został Książe. Jego grób został przeklęty, by żaden człowiek już nie cierpiał przez jego okrutny charakter. Ale setki lat później podczas chciwych poszukiwań skarbu, grupa archeologów pod przewodnictwem Sir Richarda Turkel'a łamie przeklętą pieczęć grobowca. Każdy z tych ludzi przepada bez śladu, zostawiają po sobie tylko dziennik - i śmiertelne ostrzeżenie o legendzie rządnego krwi Talos'a. Pięćdziesiąt lat później dziennik trafia do rąk Samanthy - wnuczki Turkel'a. Postanawia ona podążyć jego śladami. Odkrywając zakazaną tajemnicę, znajduje święty amulet i kolejny raz uwalnia okrutną moc grobowca.. Od tej pory z pomocą swej drużyny poszukiwaczy i amerykańskiego detektywa desperacko próbuje odwrócić nieludzkie przekleństwo i powstrzymać Talos'a przed niszczeniem wszystkiego, co stanie na jego drodze po moc nieśmiertelności.

Kategoria: Filmy, Horror

Wersja językowa: Lektor
Obsada: Jason Scott Lee, Gerard Butler, Jack Davenport, Christopher Lee, Shelley Duvall, Elizabeth Power, Louise Lombard, Sean Pertwee, Honor Blackman, Michael Lerner, Jon Polito, Ronan Vibert, Bill Treacher, Ciaran Mulhern, Alison Bullivent, Nicholas Hum, Mike West, David Sterne, Alex Torino, Ann Overstail, Edward Tudor-Pole, Lysette Anthony, David Henry, Tim Hope Frost, Jamie Treacher, Anthony Beselle

Tagi: Tale, Mummy, 1998, Lektor
  • Komentarze
Zarejestruj się
Reklama
Tutaj możesz umieścić reklamę


Osób online: